Kostrka nie transmutuje

Witam

Nie mogę transmutować kilka przedmiotów w kostce Canaiego, Rozpacz Calsedanna nie działa na kilku przedmiotach wyposażenia, dlaczego ?

Caldesan działa tylko na starożytnych.
Co do kostki to pytanie o jaki przedmiot(y) chodzi - nie na wszystkich działają wszystkie opcje.

13 miejsc ma ekwipunek, Rozpacz Calsedanna mam dodany do 6 przedmiotów. Jest w nich 1 zielony z czerwonym światłem, 2 pomarańczowe z czerwonym światłem i 3 zwykłe zielone. Reszty nie mogę transmutować, dlaczego ?

Jeśli chodzi o szamana to tak jak napisał Akaruz nie możesz dodać caldesana do przedmiotów nie-starożytnych. Czyli do tych bez pomarańczowej/czerwonej obwódki. W starożytnych już masz do reszty nie da rady i tyle w temacie.

Trzeba mieć 1 legendarny klejnot min. 30 rangi dla broni, min. 40 rangi dla biżuterii, min. 50 rangi dla zbroi, karwaszy itd., 3 nieskazitelne królewskie klejnoty tego samego rodzaju i 1 starożytny/pierwotny starożytny przedmiot. Jeżeli chodzi ci o przedmioty z szamana to te które nie mają caldesanna nie są starożytne i nie wbijesz im caldesanna.

Ale jak to chłopaki, w jednych zielonych mam dodane np w butach mam dodaną rozpacz C, a do napiersnika nie mogę ? G prawda, patrzyłem na innych postaciach i jest normalnie dodane… więc ?

Musi pisać, że jest to “Starożytna część zestawu”.

Dobra dzięki. Ale powiedz mi przyjacielu jedna rzecz… Cześć zestawu np rękawice lub napierśnik, to jest w dwóch wariantach: raz rękawice wypadną ‘‘starożytna częśc zestawu’’, a raz tylko ‘‘część zestawu’’. Czy to zawsze będzie już tylko ‘‘część zestawu’’ ? pozdrawiam :sweat_smile:

Jeśli wypadnie ci “część zestawu” to wersja starożytna też może polecieć. Możesz też próbować przerobić “część zestawu” w kostce na “starożytną część zestawu”. Jest to drugi schemat na rozwijanej liście w kostce. Pisze tam, że trzeba włożyć przedmiot legendarny, ale działa to również na “części zestawu”. Wtedy możesz zmienić właściwości tego przedmiotu na lepsze lub gorsze, bo co ci z tego wyjdzie to zależy od szczęścia. Może być to wersja starożytna lub nawet pierwotna starożytna (pierwotna pod warunkiem, że zrobiona jest głęboka szczelina poziomu 75, solo oczywiście). Pozdrawiam :slight_smile:

Ok już poszukałem i rzeczywiście wypada raz tak, raz tak. To dzięki chłopaki. :wink: