Kostur Pasterski

Posiada ktoś może Kostur Pasterski na handel?

Na handel nikt nie ma. Account Bound. Musisz zrobić swój.

Ostatnio zrobiłem ten kostur. Zaliczyłem kilkadziesiąt wizyt w Kaprysowie i nie znalazłem tego co szukałem.

Czego szukałeś?

20 znaków

1 polubienie

Potrzebne jest:

  • Czarny Grzyb (Black Mushroom) – pojawia się na pierwszym poziomie Katedry – Akt 1
  • Piszczel Leoryka (Leoric’s Shinbone) – znajdziemy ją w kominku w jednej z sal Posiadłości Leoryka – Akt 1
  • Płynna tęcza (Liquid Rainbow) – Tajemnicza Jaskinia na południu Oazy Dalgura – Akt 2 (niżej znajdziesz więcej informacji jak ją zdobyć)
  • Dzwonek Wirta (Wirt’s Bell) – do kupienia od małej dziewczynki w II Akcie, znajdziemy ja na targowisku albo w ukrytym obozie, zależnie od tego na jakim queście jesteśmy, Dzwonek Wirta kosztuje 100 000 złota – Akt 2
  • Bełkotliwy Klejnot (Gibbering Gemstone) – wypada z Chiltary (po jednym z patchy imię zmienione na Mroźnica), losowego potwora pojawiające się dungeonie w Pieczarach Mrozu, pieczary te występują losowo na mapie, na której musimy zniszczyć balisty – Akt 3
  • Schemat: Pasterski Kostur – schemat, który musimy zanieść do kowala, żeby przy pomocy powyższych, pozostałych przedmiotów stworzyć kostur, schemat ten losow wypada z Izuala, bossa, którego znajdziemy chwilę przed ostateczną walką z Diablo – Akt 4
1 polubienie

Wczoraj wykonałem swój pasterski kostur i mam pytanie - na niektórych stronach można znaleźć informację, że pasterski kostur należy ulepszać, żeby skorzystać z niego na wyższych poziomach (koszmar, inferno itd.). Czy to nadal obowiązuje? Czy wystarczy zwykły pasterski kostur z DPSem bodajże 3,5 na wszystkie poziomy udręki.

Wystarczy jeden. Informacje dotyczące ulepszenia kostura są przestarzałe.

2 polubienia

skrzydeł tam nie znajdziesz

1 polubienie