Koszmar XVI nie można dołączyć do gry na zlecenia

To sa jakieś jaja, reklamują Diablo 2 i zachęcają do kupna, a totalnie olewają serwery D 3. Nosiłem się nawet z zamiarem kupna tej D 2 ale teraz mam to w dupie, widząc jak traktuje się graczy. Zero reakcji na wpisy o błędach i bugach. Od tygodnia nie moge dołączyć do gry na zleceniach, błąd 24004,lagi na grach solo, zbugowane itemy itp, to jakaś masakra. I ZERO reakcji. Po co w ogóle jest to forum ? jak wpisy nie przepływają do Blizarda.

Wylazłeś spod kamienia dopiero?
Od lat blizz działa w ten sposób :slight_smile:

1 polubienie

mialem przerwę w grze, ale wydaje mi się że kiedyś bylo lepiej

Teraz sprawdzałem, wszedłem na zlecenia bez problemu, może problem leży po Twojej stronie.

poza tym wkurza mnie to że nekro był dokupiony ekstra, wiec zapłaciłem za niego. I chyba są zbugowane itemy. I żadnej odpowiedzi czy reakcji.

Co z tymi przedmiotami jest nie tak?

tak też wszedlem teraz, :slight_smile: bo nie ma nikogo. i grałem jakby solo. A kiedy pokazuje np 19 osób to 24004, lub nie podświetla buton wejścia.

Sprawdziłem jeszcze 3 razy i wszedłem do gry normalnie raz utworzyłem sam gre i po około 30-40 sec dołączyli do mnie gracze.

Hełm Przysięga Losu, kiedy założe to pokazuje mi w statystykach < obrażenia od armi umarłych zwiekszone o 238 %.,Karwasze Petla CLEANY ma ten sam bonus i po założeniu ten bonus sie nie pojawia. Bo powinno być suma 238 % + 98 %, a jest tylko z hełmu. Jeśli masz nekro i te karwasze to możesz sprawdzić. Bo może to u mnie problem ??

U mnie tez bonus po założeniu karwaszy się nie pojawia.Ciekawe czy w ogóle działają :slight_smile:

Nie wiesz gdzie lub komu można to zgłosić ? Bo wydaje mi się że tu to strata czasu, niby ale to chyba tylko wymiana zdan pomiędzy graczami :)…to jest kluczowy item na set Rathmy i Armie umarłych. Początkowo nie zauważyłem tego, ale coś mi nie pasowalo, bo max moge wejść na 60-65 lv G. szczeliny . i stop,necro stał nie ginoł, ale brak obrażeń.

Po małym riserczu działa jak powinno.
Legendarny bonus (pomarańczowy) nie pojawia się w zakładce details.
Pojawiają się tylko bonusy od affixów primary, które można rolować.

Czytaj z rozumem opis przedmiotów ;p

polecam iść na potwory otworzyć sobie kartę bonusów i wtedy zobaczyć aktualny stan bonusów przy atakowaniu.

To działa tak samo działa jak masz np. na karcie 2,5mil dmg i przy aktywowaniu amoku (moc legendarna z broni ) podbija ci ten dmg np. do 3,5 mil.

PS. sam jesteś zbugowany :wink:

To może z rozumem, wyklarujesz mi coś takiego /? obrazenia od Armii Umarłych 238 %, wpis w detalach , z mojego itemka, tylko że to czapka Przysięga Losu. Dlaczego z jednego jest a z drugiego nie ma ?? Może ta czapka jest zbugowana bo pokazuje obrażenia od AU. ? :slight_smile: i nie trzeba na mapę wychodzić , tylko pisze jak < byk> co i ile .

Nic nie jest zbugowane.
Chodzi jedynie o to, że podobnie jak w wielu innych przypadkach, polski opis legendarnej mocy przedmiotu jest błędny.
Opis polski:
Pęta C’Leny - Armia Umarłych zadaje obrażenia zwiększone o 85%. Premia to zostaje podwojona w przypadku aktywnego celu Rozkazywania Szkieletom. (Nekromanta) [75 - 100]%
Opis angielski:
Bonds of C’Lena - Army of the Dead deals 85% increased damage or double this bonus against an active target of Command Skeletons. (Necromancer Only) [75 - 100]%
Z angielskiej wersji wynika więc, że obrażenia są zwiększane o 75-100% tylko wówczas, gdy aktywowane jest Rozkazywanie Szkieletom i tylko wobec celu tego Rozkazywania. Nie jest to więc stały bonus.

Dzięki,z angielskim nie będe < dyskutował > bo go nie znam, ale < double > to podwójny ?? , czyli baza to np 98%, kiedy masz szkielety, a jak wydasz im rozkaz ataku to 98% x 2 >> 196 % ?? tak to rozumieć ?

Tak rozumiem ten opis angielski i tak wedle mojego doświadczenia działa to w grze.

ja dlatego mam wątpliwości, bo jest hełm Przysięga Losu, z tym samym bonusem, który po założeniu pokazuje się w detalach statystyk, to dlaczego nie ma tego samego z karwaszy,bo podwojenie to już jest opcjonalne, ale baza powinna się pokazać.

W przypadku Przysięgi Losu bonus jest permanentny. Jedynym warunkiem jest noszenie tego przedmiotu przez postać lub wybranie jego mocy w kostce.
Działanie Pęt C’Leny jest inne. Moc legendarna tych karwaszy jest aktywna pod dodatkowym warunkiem - wśród używanych umiejętności musi być Rozkazywanie Szkieletom (bez tego ten bonus w ogóle nie zadziała) - a podwojenie bonusu jeszcze pod kolejnym - Rozkazywanie Szkieletom musi być w trybie aktywnym.
W karcie postaci widocznie brana jest pod uwagę tylko suma permanentnych wzmocnień umiejętności. Gra nie jest w stanie stwierdzić czy używasz Rozkazywania, czy nie, by uwzględnić to w sumowaniu. Jednak w trakcie walki liczone jest to poprawnie (przynajmniej na tyle na ile jestem w stanie to stwierdzić po wyświetlających mi się na ekranie wielkościach zadawanych obrażeń).

ok, w sumie nie sprawdziłem czy te karwasze można włożyć z kostki. Zaraz sprawdzę. A jeśli nie to znaczy że masz rację.