Kupiłem dodatek w wersji dvd

Witam kupiłem dodatek do gry Diablo 3 na dvd a grę mam w wersji cyfrowej kiedy klikam żeby pobrać dodatek na mój komputer jedyne co mi wyskakuje to trwa aktualizacja agenta blizzard kiedy to wszystko się skończy wchodzę w grę i pisze mi że muszę kupić dodatek jeśli chcę przejść dalej wie ktoś może o co chodzi?

Musisz wejść na swoje konto na stronie blizza i przypisać do swojego konta klucz RoS.

A możesz mi powiedzieć jak dokładnie to zrobić?

https ://account.blizzard.com/overview
ps. usuń spację po https

No dobrze ale ja mam ten dodatek na płycie a nie ma żadnego kodu.

Musi być. Sprawdź jeszcze raz.

A wiesz gdzie go mogę znaleźć na płycie czy na opakowaniu?

U mnie jest pod płytą przyklejony.

Pisze tak:
Diablo III Authentication key Expansion - Reaper of Souls - EU

A jeśli mam go odklejony?

Jeśli opakowanie które kupiłeś było już otwierane istnieje ryzyko że ktoś ci ukradł klucz. A gdzie kupiłeś RoS?

Nigdzie indziej nie pisze tego kodu?

U mnie pisze tylko w tym jednym miejscu:
otwieram pudełko, patrzę na płytkę a na dole pod nią jest klucz na białej naklejce.
Obejrzyj dokładnie pudełko.

U mnie jest odklejony i kupiłem na allegro

Pozostaje ci skontaktować się ze sprzedającym i zapytać o klucz. Możesz też przedstawić sytuację w pomocy blizza. Ale nie wiem czy ci pomogą. Dla nich nie masz klucza nie masz gry.

pod tym czymś gdzie wyciągam płyte jest tylko klej który się jeszcze lepi
czytałem wcześniej opis nie wiedząc że będzie potrzebny kod i nic nie pisało o tym że nie ma dostępnego kody do gry tylko że klucze do wersji próbnych są wykorzystane.

Wygląda na to że ktoś cię zrobił w balona. Jeśli sprzedający się nie odezwie to pozostaje próba kontaktu z suportem blizza albo adminem allegro że cię ktoś oszukał.

Dziękuje za pomoc na dziś już wiele nerwów straciłem żeby pograć sobie w fajną grę lecz ludzie tylko chcą zarobić i mieć swoje. :frowning:

Jedynym twoim dowodem że kupiłeś grę jest historia zakupów na twoim koncie allegro no i pudełko z odklejonym kluczem.

Teraz nie wiem co robić czy już napisać do supportu czy czekać aż mi odpisze w co nie wierze ale trochę dziwne że pod tą aukcją osoba ma 61 ocen na 5 i że wszystko działa. Jeszcze ma symbol super sprzedawcy który mówi że: “Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów”.
Więc trochę śmiesznie