Legacy of nightmers

Siemka! Gram w D3 od paru dni “Świerzak” 526 paragon dopiero. Mam niestety anglojęzyczną wersję i nie wszystko rozumiem. Aktualnie mam problem z setem pierścieni ‘legacy of nightmers’ i nie rozumiem do końca bonusu. Proszę wyjaśnijcie mi jego właściwość!

Litania Niepokonanych - Gra - Diablo III

Jeśli jest to jedyna premia za zestaw, z której korzystasz, to każdy posiadany na wyposażeniu przedmiot starożytny zwiększy zadawane przez ciebie obrażenia o 750% oraz redukuje otrzymywane obrażenia o 4%.

Chodzi o to że nie możesz mieć na sobie innych zielonych (setowych) itemów, które dają jakiekolwiek premie.

Im więcej starożytnych legendarek masz na sobie tym większy bonus z tych pierścieni.

Na bardzo podobnej zasadzie działa również moc tego klejnotu Legacy of Dreams (w skrócie LoD - i tak też określa się buildy LoD):

Dziedzictwo Snów - Gra - Diablo III

tyle że tym razem bonus aktywowany jest również poprzez noszenie zwykłych legend.

żeby odrobinę uściślić,pojedyncze zielone itemy mozesz mieć,wtedy nie generują one żadnych premii setowych.Przy dwóch lub więcej elementach setu bonus z pierścieni nie działa