Losowe disconnecty podczas gry

Rozłącza z serwera bez żadnego widocznego powodu, (poza tym że error 1016) i to już się ciągnie od ponad tygodnia, od kiedy zrobili ostatni “fix” z “login issues”. Jakimś cudem zrobili że od wtedy wywala z serwera…

Sprawdzałem już i to nie jest wina internetu, ani routera, ani komputera, ani sterowników, ani nie jest zepsute gniazdo Lan, kabel też sprawny, i dobrze siedzi w gnieździe… Po mojej stronie wszystko powinno być dobrze. “Skanuj i napraw” gre też nic nie daje. Polecona na stronie CS “Connection Troubleshooting” i inne takie artykuły nic nie zmieniają.
Sprawdzałem na 2 komputerach i to samo, też wywala. Tylko czasami wywala z serwera ale jednak, i to zawsze w bardzo złym momencie… Czasem gram 2-3 godziny i nic a czasem wywala 2 razy w ciągu godziny, tak się nie da grać…
Jakbym grał na HC to już bym nie miał postaci kilkanaście razy!!!
Całe szczęście straciłem tylko ““troche”” czasu…
Tylko D3 rozłącza, wszystko inne działa bez problemów.

Już nawet zacząłem w tle odpalać komende ping żeby sobie chodziło bez przerwy, dla pewności że z połączeniem do internetu wszystko ok… To niby działa, no a w grze disconnect.

Mam nadzieję że zostanie to naprawione w kolejnym mainteance ?

PS; specjalnie kupiłem wyżej wymieniony drugi komp żeby mieć pewność że to nie sprzęt… nikt mi nie wmówi że wszystko w serwerze diablo 3 działa.

Jak mnie wywali kolejny raz to ewentualnie sprawdze z LTE czy też wywala D3… ale już mam tego powyżej uszu bo to nie możliwe żeby mój światłowód zawodził, wszystko inne działa tylko nie D3, od 2 tygodni plus minus

Mam LTE radiowy, czyli bezprzewodowy czyli z założenia najmniej stabilny a mimo tego nie mam żadnych problemów i nie wywala mnie podczas gry (na szczęście), ostatnio, czasami zdarza się, że podczas logowania muszę powtórzyć to logowanie, bo wyskakuje jakiś błąd a nigdy takiej sytuacji nie było.

“Radiówkę” mam od zawsze zaś LTE dopiero od kilku lat, zaś błędy 1016 czy podobne to tylko słyszałem, że takie są - na szczęście.

Wina ZAWSZE jest po stronie Blizza, no w 99.99% i szukanie przyczyny po swojej stronie nie ma najmniejszego sensu w tych właśnie 99.99% przypadków.
Niestety będzie tylko gorzej, bo gra jest już przecież odstawiona do lamusa i nawet nie jest nic przy niej robione a te tzw. “prace konserwacyjne” to tylko takie placebo bez znaczenia i praktycznego konserwowania struktury gry i tak to jest z D3 obecnie i już od dłuższego czasu.
I tak dziwne że gra jeszcze jakoś funkcjonuje i to jest taki, niezamierzony “plus” braku nowego kontentu gry od wielu lat, bo gdyby taki się pojawiał co sezon to gra już dawno by się wysypała i to jest pewne.

pozdo

No są jaja na prawde, 2 godziny dziennie gram jakoś, i codziennie wywala od czasu ostatniego “fixa”.
Jak oni to zrobili że było dobrze i zepsuli?
Rzekomo naprawiając błędy z logowaniem… które i tak dalej się pojawiają, z tego co mówisz.

Mogliby zrobić wreszcie wersje offline D3.

Kontent -kontentem, ja zbieram “god rolle” tylko, na sezonie dzięki ołtarzowi już dropły mi najlepsze możliwe naramy na necro pod “Lod szkielet maga” i rekawiczki tragula AS/CD/CC/AD. Fajnie tylko jak mi coś zniknie sprzed nosa, bo mnie wywali z serwera, to sie wkurze łagodnie mówiąc… jeden taki itemek się farmi całymi miesiącami, a oni sobie zepsuli serwer bo czemu nie…