Maks % ogień i wielostrzał

Hej, jaki jest maksymalnie wydajny poziom % do wielostrzału i żywiołu ognia?

Ogień w amu, naramkach i pierścienu czyli 60%.
MS kołczan, hełm, buty - 45%
M

Czyli tam gdzie się da, okej. Mam pytanie jeszcze o ten drugi zestaw, który teraz się pojawił przy multishocie, a mianowicie zestaw kapitana. Czy opłaca się też maksymalizować cooldown reduction aby zwiększyć damage?

CDR i tak potrzebujesz, żeby Vengenance było 100% czasu czyli naramki, rękawice, kamień w czapce i dawn w kostce.
CDR się nie sumuje, także dodatkowe 8% w kołczanie wiele dps nie podniesie.
Poza tym rękawice do wymiany a w spodniach armor chyba byłby lepszy.
M

Dzięki! To jeszcze chyba ostatnie pytanie. Mam u caina żarową tunikę która mi zmniejsza 30% zasoby ogniowe (mam wtedy 3200k obrażeń). Kiedy zmieniam na spodnie Yana obrazenia automatycznie spadają mi o 600k (do 2600k). Oczywiście jak się poruszam podnoszą się o 800k (do 4000k). Czemu żarowa tunika ma wpływ na obrażenia? Przez zestaw kapitana? Czy w takim razie Yan będzie lepszy? I czemu rękawice do wymiany? Przez brak % do ognia?

W rękawicach masz mieć CC/CD/CDR.
O której postaci rozmawiamy? Painkiller czy sezon?
sezon - dziura w kołczanie nie potrzebna. Zrób sobie vita.

Sezon, sezon. A móglbyś się odnieść do tej kwestii kapitana/żarowa/yan?

Zrób sobie test na

https://www.d3planner.com/

1 polubienie

Mój wygląda póki co tak - nie wiem czemu nie wyświetla się Pierścień Królewskiej Wspaniałości jako 3 moc kostki - Diablo III - może też ewentualnie jakieś rady / porady ?? byłbym wdzięczny jeżeli coś można “poprawić” jeszcze…

+MS w kołczanie, po grzyba dziura?
+MS, CC i dziura w hełmie - obecny to siarka.
Klata siarka.
Ogień osłaniający w pasie i spodniach? lol

sp5it dzięki - ja jestem trochę “zardzewiały” i nie na czasie jeżeli chodzi o grę…
rozumiem że MS - to MultiShot, CC - to Critical Hit Damage, a jaka powinna być prawidłowa Klata (znaczy się co mieć powinna najlepiej ???) ,a na co przerzucić ten “ogień osłaniający” w pasie i gaciach ???

Critical Chance
Klata to dex/vita/allres i +12 disc
Pas to dex/vit/+15%/armor
Spodnie dex/vit/armor

przekręciłem gniazdo w kołczanie na MS, w Pasku na % życia a w gaciach na pancerz, wymieniłem wszystkie szmaragdy na diamenty, póki co szukam lepszej klatki i hełmu - dzięki za sugestię sp5it :wink: coś w umiejętnościach pozmieniać jeszcze ???

A grasz tym rifty czy gr?

i jedno i drugie… póki co po tej wymianie dobrze idzie…

Na rifty/bounty/puzzle zobacz mój build. sp5it#1574 - Społeczność - Diablo III