Monk gr120 , Pomocy Pomocy!

Prosze POMOŻECIE mi ???!?!?!?! Gr 120 na sezonie nie daje rady zaliczyć, powiedzcie co jest zle, bardzo zle i do wymiany, bo ja nie mam wiecej cierpliwoscie :D. Tutaj moja postac.
https://eu.diablo3.com/pl/profile/tgare-2119/hero/132203188
Edit. Nie nie …,zapomnialem tutaj dopisac ze
Jesli widziales itemki pod speed farme to aktualnie robie zlecenia. nie wiem jak zapisac profil na perm zeby sie nie aktualizował ale bylo widoczne caly czas jeden build.teraz mam aktualny guild na GR !!!

brakuje mi dps tak mysle, bo jest momkent gdzie mecze sie zz zabiciem zołtego długo za ługo gdzie mam full staki

dlaczego zle ustawione sądzisz???, naprawde ustawienie jest dobre. na 100% poprostu tyak wyglada sory . i teraz zamiana ich… to naprawde sprawia mi problem, a moje ustawieniasprawdzaja sie na 100 %

Bardzo bardzo dzieki!!, chce do konca sezony dobre 120 zrobic, pakuje wiec ile fabryka da caldezany do zręczności, podejmę 120gr po dodaniu 2k . 2,5 k zręczności, oby wystarczyło :), jeszcze raz dziekuje za wszelną pomoc

DZis stwierdzilem ze poprostu 120 nie do zaliczenia i . Jak super gra jest, dwie elitki na buum, + siądzie obelisk lub dwa, brakuje mi czasu, minuta…ehh.
cdr moje to 61.57% na karcie, dodalem okolo 2k zrecznosci juz nawet z szybkosci ruchu zabralem i dałem do zrecznosci, i najlepiej wychodziło albo cch 52% i 19% dmg od zimna, albo cch 42% i 39 atak do zimna, lipa lipa co podejscie lipa. Kostka: Nie mam nic pominięte, w kostce mam rownowage, pierscien krolewskie…, i opncza…

Właśnie gr robilem, 80, nie Dedłem :smiley: Spokój ducha zamienilem juz na cyklon… Dps jak stoje mam 2,5kk a w walce 6. 859 111, wytrzymałość 92kk ale w walce, juz 640kk najwiecej zauważyłem. a ten CRAP Spokoj Ducha= przeżywajka +na 4 sec,
Edit: Zrozumiałem twoje rozstawienie skili, wszystko gra, niestety padam… :smiley:

Powiem krotko, PORAZKA… staram sie Cie rozumiec i dopasowac twoje pod moje. teraz bez tego Spokoju ducha gdzie miałem przeżywajke +4 sec, jest totalnie zle ile dex bym nie zabrabrał i dodał w vit to samo :D. Nie wiem… IDe po piwo, jestem. Dorwałem kim LHau z cdr10% i zamieniłem smak CZERWONY czasu na zwykły legendarny nic wiecej nie ruszam bo wiem ze nie trzeba. Skill oczywiscie, jak moge powiedzieć ze zły nie jest, tak nie pomaga ogarnąć tego braku wytrzymałosci.
ahttps://naforum.zapodaj.net/c279fb26e218.jpg.html tak wszystko wygląda.
Edit: Dam ci wjazdna do mnicha , i Ty spróbuj zaliczyć :wink:

ahhhhh SQurt no ta …ale sprobowałem no elitki na strzala na 120 padaja niestety padam :smiley: ehh juz łapałem sie naprawde wszystkiego :D. Tu masz racje. Dzieki, 3m sie 5.
Edit, wracaj, dawaj wiecej porad bo niedziała nic :smiley: juz nawet wszystkie pkt ładowałem w witalnosc i wszystko podobnie, mam juz smak czasu.

By cos w tej grze ugrac msusiz trafic dobry rift to znaczy na duzej otwartej mapie (las bitewne pola albo spire) msusiz trafic dobre moby takie co maja w miare malo zycia jest ich duzo i latwo sie grupuja. Do tego musisz miec sporo obszarowek i tak grupowac te moby by otaczaly elity. I wybuchac tylko na elicie otoczonej traszem

Do tego jak wybijesz trasz idziesz dalej i ciagneisz elity za soba. Na koniec mapy powinienes miec kolo 5 6 elit i trafic obelisk wyladowan zabic elite zejsc na 2 mape i liczyc ze beda dobre moby i ew trafic POWER na bosa (monk niezle bije bosa wiec ew ten argument mozna skasowac) Tylko w takim rifcie ugrasz cos wysoko

Reasumujac ja (gram tylko HC ale zasada ta sama) na zlej mapie i zlych mobach nie zrobie np 129 tylko ledwo 124 a to roznica 100% zycia.

Najwiekszym bledem slabych lub srednich graczy jest to e nie znaja ktore moby sa dorbe i sa dlugo stoja na elicie jk juz nie ma na niej traszu i ja bija. Mussiz ciagac zawsze wszystko co zostalo naprzod…a i nigdy nie uzywasz obeliska blyskow jest wokol jest trasz. trasz wybijasz recznie i jak zostaly tylko elity lub slugi to bierzesz blyski. one krotko trwaja a bija tylko chyba 5 celow czy 4 wiec jak bedize wokol smietnik to nie ubijesz nimi elit

tgare mam monka na tym samym buildzie i zbliżonym poziomie - niestety na profilu nie jest widoczna mniszka to zakończeniu sezonu , swoją drogą ciekawe czemu się nie odswiezylo, widze tylko różnice na amulecie i jednym gemie. plus rezonujaca. mam wrażenie że twoja postać jest zdecydowanie mocniejsza, po zakończeniu sezonu gdzie miałem przekonanie ze juz bedzie dobrze zrobiłem 116 bez problemu i 117 w bólach, 118 robię juz 2 -3 minuty poza czasem… jeśli znajdziesz chwilę chetnie pospalbym twoja opinie, technika? itemki mam wrażenie że są juz całkiem zacne

Itemki nie są zacne. Brakuje CDR, brakuje krytów, brakuje +30 do szarży, brakuje elemental dmg. Tak naprawdę nie masz nic.

Przeanalizuj ten build -> shttps://www.d3planner.com/524935217 (usuń “s” sprzed początku adresu) do 120 da się tym biegać speedy. Nie mówię, żebyś latał ze Squirtem (masz za małe survi na ten moment), ale FoT musi mieć przynajmniej elemetal dmg i jednego crita (obojętne chc czy chd) oraz CDR. Twój nie ma.

Do prawdziwie głębokiego pushu tylko Szarża z Sunwuko (build możesz sprawdzić w grze, wciskająć shift+L, bodajże rank 49 GR135 NS).

PoJ miał sens w ramach rozszerzonych funkcjonalności kostki w sezonie. Można było do kostki włożyć Won Khim Lau i Równowagę a na łapy założyć albo Istvany (wersja bezpieczna ale nie optymalna dpsowo) albo Shenlongi (wersją idealna dpsowa ale wymagająca technicznie - trzeba było jednocześnie monitorować stacki szarży, rotacje CoE i stan naładowania Shenlongów oraz aktywację oślepienia). Poza sezonem PoJ nie jest konfiguracją pod push. Owszem, pod bounty, pod płaskie szczeliny i pod speedGRy tak, ale nie pod push.

Pozdrawiam
Grzegorz

melduje sie na 832 miejscu w rankingu - jako typowy casual jestem z tego dumny :)))
dziekuję za powyższe podpowiedzi , może komuś grającemu tym buildem sie to przyda, tak więc postac od momentu kiedy zadałem pytanie nie uległa przebudowie , wszystkie itemki pozostały te same , z wyjątkiem zamiany broni na Lazurowy Gniew , oraz ustawieniem w kostce Sollokwium Lefebra (czy jakoś tak)
to zdecydowanie poprawiło żywotność postaci , zaoszczędziłem na deadach. poprawiłem technikę bazując na pojedyńczych skumulowanych uderzeniach w czasie kiedy pierscień zywiołów był na części lodowej , mocne żółte padały na 3 raty :slight_smile:

dodam iż grając okazjonalnie wiem pewnie nie zrobie jakiś spektakularnych postępów w zakresie itemków , ale widzę jeszcze potencjał w postaci casseldanów na Lazurowym

1 polubienie

Panie Reaper, spotkalismy sie, ale w nowym sezonie, który miałem paragon?? ;), dlatego ich z Panem tyle na+ wbiłem ;), pisałeś KONIECZNIE DO WYMIANY, kiedy ja nie miałem nic bo zacząłem gre:D. Nie spotkaliśmy sie sezon wcześniej w czasie kiedy męczyłem ten gr 120, GRy119-118 itd itd nikt za mnie nie zaliczył, tutaj problem leżał gdzies indziej … Pozdrawiam.