Monk - niespodziewany buf do dpsu

Bawiąc się w w robienie Amuletu Piekielnego Ognia zrobiłem
primala z pasywką “Zgodność” w pierwszej chwili pomyślałem “primal
ładny ale pasywka do d.py” ale postanowiłem sprawdzić i dałem temparowi Pierścień Nagiel - ten co przywołuje tych Opętańców i o dziwo ta Zgodność zalicza ich do sojuszników a tym samym my zyskujemy stały wzrost dpsu o 20% ale to templar, bo ten biega za nami cały czas i jest blisko a te przywołańce i tak są na okrągło,
to że tak powiem niezły, bez żadnych warunków jak inne pasywki monka wzrost dpsu i niezależnie czy generator czy nie - coool

Gramatycznie za cholerę nie ogarnąłem tego zdania … ale wiem o co chodzi :grinning: Spostrzeżenie ciekawe, bo jako stary solowiec NIGDY nie użyłem tej pasywki. Jedno ale - wzrost o 20% solo będzie tylko w mieście, bo po teleporcie na mapę gdzie są mobki nasze opentańce się detonują i przyzywają później pojedyńczo raz na 10-12 sekund (zależnie od roll-u) a to już nie zapewni nam stałego 20% wzrostu obrażeń.

porównaj sobie inne dpsowe
pasywki monka - generator, przebiegnij metry itp i tam masz DO + 20% a przy zgodności - Temlar to jest “tylko” +5% a ten przywołuje opentańców co te parę sekund a ten to kolejne +5% - max + 20% - chodzi o to że tutaj masz stały boost do dpsu bez żadnych warunków - czy solo czy team czy generator czy nie to i tak ten boost jest - to jest naprawdę nieżle

Tak w pełni się zgadzam - stały (nieprzerwany) boost jeśli chodzi o czas.
Ale jeśli chodzi o WARTOŚĆ boostu to już STAŁA nie jest (waha się od 5-20%).
Gdy opentańce się zdetonują to zostaje tylko +5% a to szału nie robi i moim zdaniem inne pasywki wypadną lepiej (zdecydowanie / nieustępliwy atak)

Musisz zamrozić, oślepić albo ogłuszyć i to wymaga dodatkowych
zabiegów w postaci ustawienia 'umek" albo założenia na postać “coś”
a Zgodność nie wymaga tego dajemy jedynie pomocnikowi ring i tyle (oczywiście jak mamy Amu. ze Zgodnością) - jest to zajebi.ty uniwersalny dopalacz do dpsu monka jak lecisz szarżą to i tak wszystjo rozwalasz i masz w najgorszym przypadku templara + jednego opętańca a często jest ich full - jak grasz “dzwonkiem” czyli na odległość to templar jest przy tobie i 4 opętańce też czyli masz beż mała cały czas +20% do dpsu - bez żadnych warunków - no fajna sprawa .