Multiplayer co i jak?

Witam.
Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy, jak wyszukuje się serwery w grze i na czym to polega?
Po około 12 letniej przerwie od gier, kiedyś grywałem na komp. w różne gry i wystarczyło wejść w opcję multi i wyskakiwały wszystkie dostępne serwery, a tutaj probuję i nic. Po tak dlugiej przerwie od giercowania, od dwoch miesiecy grywam w diablo-dodatek repears.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Podpinam się do tematu

Mam pytanie trochę offtopic czy da się zrobić postać sezonową na ps3 czy nie ma takiej opcji tylko na tej konsoli ?

Diablo na PS3 straciło wsparcie jakieś 3 lata temu. Niestety na tej platformie nie pograsz sezonów.

Stary watek ale mimo wszystko wtrace swoje trzy grosze.
D3 w sieci na konsolach to lekkie nieporozumienie jesli chodzi o gre z przypadkowymi graczami. W przewazajacej wiekszosci gracze albo w ogole nie sa obyci z gra albo czekaja az odwalicie robote i spija smietanke.

Reasumujac gra tylko ze znajomymi poznanymi na forum itp. przerabialem online na ps4 i xbox, zadna roznica na obu platformach pelno gamoni lub ja mam jakis niebywaly niefart.

hej a możesz objaśnić jak zagrać w sieci na konsoli xbox 360 w diablo dodatek r.o.s. dzięki

rozwiązałeś swój problem .może pomożesz mi bo tez mam taki zgrzyt jak ty

Super. Tylko podpowiedz innym jak grać z przyjacielem na Xbox One