Nie mogę dołączyć do znajomego

Witam nie wiem czy powinienem to zamieszczać tu ale do sedna . Otóż nie mogę dołączyć do znajomego wyskakuje błąd. Na szybka gra nie mam problemów ja gram online znajomy również nawet spotkaliśmy się na jednym meczu dlaczego zatem nie mogę do niego dołączyć ani on do mnie poprzez zaproszenie oboje mamy nat 2 nie rozumiem tego problemu wytestowalismy wszystkie ustawienia wieloosobowe poziomy postacie sezonowe lub zwykle jedynie możemy grać na szybkiej grze jak ktoś hostuje proszę o pomoc pozdrawiam

1 polubienie

Witam.

Też chciałbym się podłączyć pod ten temat. Mam identyczny problem, choć mogę napisać więcej, że jest to problem tylko w grze Diablo 3.
Ponieważ w innych grach typu fifa tego problemu nie ma, z przyjacielem łączę się bez problemu i gramy normalnie. Mimo że NAT jest podwójny, to po restarcie routera jest otwarty NAT pojedynczy i z innymi graczami na sesjach łączymy się normalnie, to z moim przyjacielem niekoniecznie. Również próbowaliśmy połączeń wieloosobowych różnego rodzaju, ale nie wchodzi to w grę ponieważ nadal nie działa.

Czy może ktoś podnieść temat i wypowiedzieć się czy ma jakieś przemyślenia