Nie zalicza podpojòw

Witam serdecznie. Mimo wielokrotnych prób i wykonania prawidłowo nie zalicza mi podbojów sprinter oraz skąpstwo ( Akty ukończone poniżej 40min, złota uzbierane ponad 100 milionów) Tryb gry solo. Może ktoś jeszcze ma/ miał z tym problem albo zna jakieś rozwiązanie?

dla porządku.Sprinter - ukończenie CAŁEJ KAMPANII w czasie poniżej godziny.Skąpstwo - 50 mln w jednym ciągu (masz u dołu ekranu taki licznik podnoszonego golda,tam dobijesz do 50 i otwierasz wino ze swojo dziewczyno,przerwie naliczanie zaczynasz od nowa)

1 polubienie

Dodam, że w tym sezonie ten podbój może “sam” się zrobić całkiem przypadkiem - jeśli na U16 trafisz w Wizji na poziom pełen goblinów.

Witam

Nikt nie wspomniał o bardzo łatwym sposobie, który nie wymaga biegania i zbierania jednym ciągiem 50M golda na np. bardzo łatwych Ruinach Korvusu (wymagany jest klejnot Skarb Zbieracza na max 50lv) - chodzi mi o

zebranie skrzynek z bounty - wystarczy 30 parę z U16 ale lepiej zebrać ich około 40 dla pewności i to jest dobre dla tych co w tym sezonie nie grają SSF, bo zebranie 40 skrzynek w publicznych grach to jest chwila moment i ważne aby odprawić peta i otworzyć te wszystkie skrzynki za jednym zamachem i bez ruszania się, bo spalimy sobie podbój - jak ktoś zbiera sobie te skrzynki to ten podbój może sobie zrobić przy okazji - bardzo proste.

ps.
Ja to robię zawsze w Ruinach K. i zawsze za pierwszym razem, teraz 50M golda zebrałem nawet nie na 1/3 lokacji DHaczem

Panowie/ Panie jak napisałem powyżej mimo prawidło wykonanych. Nie jest to mój pierwszy, drugi a chyba z 20 z sezonów który ogrywam i wiem na czym polegają poszczególne podboje. Niestety żadna z waszych odpowiedzi nie wniosła rozwiązania mojego problemu ale mimo to dziękuję.

Czyli twierdzisz, że przechodzisz kampanię od początku aktu I do zabicia Maltaela w mniej niż 40 minut?