Nieoczekiwany błąd

od kilku tygodni gra dziękuje mi za udział i wyrzuca do windowsa z takim hasłem - wystąpił nieoczekiwany błąd,kontaktując się z blizzardem użyj jego kodu i tu następuje długi jak anakonda ciąg znaczków.Nie doczekałem się ani pomocy ani choćby odpowiedzi na zgloszenia.Zamiast tego jestem raczony przez optymistów z blizza propozycjami zakupu kolejnych arcydzieł.W myśl zasady,wiemy żołnierzu że nasz granat urwał ci cztery palcy ale kup sobie takich jeszcze kilka,co?Widzę że inni też mają ten problem,ktoś się wyleczył domowymi sposobami skoro lekarz odmawia pomocy?

Witaj,

W swoim opisnie nie zamieściłeś niestety wspomnianego kodu błędu który otrzymujesz tak więc ciężko jest jednoznacznie nakierowac na rozwiązanie. Mimo to jeśli w dalszym ciągu problem wystepuje bardzo proszę zastosuj kroki naprawcze opisane poniżej:

Jeśli wyświetlają Ci się błędy o nieobsługiwanych wyjątkach, wykonaj czynności opisane poniżej.

  1. Zaktualizuj swoje sterowniki i system operacyjny w celu rozwiązania problemów z kompatybilnością.

  2. Wyłącz lub tymczasowo odinstaluj wszelkie programy bezpieczeństwa, które mogą omyłkowo traktować moduł logowania jako zagrożenie dla komputera.

  3. Spróbuj zamknąć aplikacje działające w tle, aby rozwiązać problem z konfliktami oprogramowania.

  4. Napraw Uprawnienia Dysku (Windows/Mac) w celu odszukania uszkodzonych plików.

  5. Stwórz nowe konto Administratora

  6. Jeśli problem nie został rozwiązany, odinstaluj grę i zainstaluj ją ponownie.

Pozdrawiamy!

Mam ten sam problem a powyżej wymienione rozwiązania nie przyniosły skutku.
Identyfikator raportu to: 46F775BD-74D6-4F25-81C1-9536873942C8.
Pomożecie?