Niezapisany wynik

Wczoraj zrobiłem z ekipą 150, lecz nasz wynik nie pojawił się na tablicy wyników, (chodzi mi o tablicę wyników klanową). Czy ktoś ma ten sam problem?

Tak to samo ,od gr 142 do 150 robione po oczku i niezapisane

Sezon demon hunter solo 132 w 13:42,666 powinienem być 303 czy coś w ten deseń. To nie tylko tablica klanową była zepsuta tylko cała , wszystkie kategorie. I jeszcze wieczorem po 21:00 zauważyłem że znajoma zrobiła łowcą demonów 112 solo. Może po prostu czas najwyższy odinstalować tą grę skoro developerzy w tak dużej firmie jaką jest blizzard nie mogą zrobić reworka w jaki sposób działa tablica wyników , żeby wynik nie musiał być przechwytywany tylko i wyłącznie przez serwery które nie działają tylko w jakiś sposób żeby zrobienie głębokiej szczeliny solo wyniki zapisywały się lokalnie na komputerze. Dlaczego tak? Bo gdy serwery są nie sprawne wynik faktycznie by się nie pojawił na tablicy , ale gdy wszystko wróciło by do normy i zaczęło działać , gra by zsynchronizowała sobie ostatnie zrobione rekordy z komputera na podstawie pliku i wynik został by umieszczony na tablicę. Macie tu sposób na tą tablicę prosto na tacy blizzard , może byście się za to wzięli jak należy. To nie może być tak skonsturowane na chybił trafił że albo serwery działają i przechwyci albo się zepsują i wtedy jest zamieszanie. Kto wogóle wpadł na takie rozwiązanie i jak to mogło zostać w taki sposób wprowadzone do gry.

nie działa dla DH i dla party z DH, solo inne postaci np. Wizzard - tablica (klanowa) działa ok.

dla barba też wczoraj nie działało,nie wiem jak dzisiaj

U mnie ok, ale kolega z klanu ma to samo i nie zalicza rekordów. Ba nawet jak gramy we 2 to obu nam nie zalicza, a jak gram solo to bez problemów.