Notoryczne lagi

Mam problem z grą. Gram na średnio wysokich detalach i gra mi się notorycznie laguje. Jeśli chodzi o sprzęt to jest na tyle mocny że z bardziej wymagającymi grami problemów nie mam nawet na ultra detalach. Z diablo nigdy wcześnie nie miałem takich problemów a wcześniej grywałem na maksymalnych detalach i nie miałem problemów z lagami nie wiem o co chodzi proszę o pomoc.

zrobiłem 2 testy na oba serwery diablo ale nie wiem jak je interpretować które wartości pokazują że są problemy z połączeniem ?

wklej wyniki tu albo na pastebin

htt ps://easyupload.io/dh1pq9
htt ps://easyupload.io/2hzxlm

do obu serwerow mam po 30 ms ping a w grze ping mam 55

I z pingiem 55 laguje?
Gra zainstalowana na HDD czy SSD?

powiem więcej nieraz mam takie lagi że potrafi mi cofnąć postać od dobre 2-3 sekundy :/. Od zawsze gra była zainstalowana na hdd. nic nie zmieniałem w ustawieniach systemu czy gry a mimo wszystko byłem zmuszony do obniżenia detali do skrajnie niskich … dlatego naprawdę nie wiem o co chodzi diablo nie jest ambitnie wymagającą grą a mimo wszystko laguje :confused:

Format c: lub przywracanie systemu i zapewne twój problem zniknie - dobra rada działająca w 99% przypadków (coś ci się w systemie wykrzaczyło skoro nic nie zmieniałeś ani hardwarowo ani softwerowo i “kiedyś działało”).

myślałem że da rade coś poradzić bez radykalnych kroków choć też skłaniałem się do formatu :frowning: no nic może w obliczu większego wolnego czasu zrobię format puki co trzeba się męczyć dzięki za pomoc :slight_smile: Pozdrawiam

Przed pełnym formatem przetestuj opcję restartu windy - mniej bawienia się niż z klasycznym formatem i znacznie krótsze. Pasek Win / Odzyskiwanie / Resetuj ustawienia komputera do stanu początkowego. Wszystko może być w Twoim kompie sprawne tylko win sam wpisał sobie gdzieś błędne klucze i dlatego się sypie. Polecam też przelecenie kompa Ccleanerem i AdwCleanerem - przy używaniu tego drugiego nie zmieniaj nic w windowsowych kluczach (tam już trzeba wiedzieć co się robi aby nie popsuć bardziej) :grinning:

szczerze to wole zrobić pełny format. kompa nie czyściłem bardzo długi czas wiec wyjdzie tylko na lepsze :slight_smile: dla testu zrobiłem skanowanie i naprawa diablo 3 coś pomogło choć nie całkowicie :slight_smile:

Jakby co to przy AdwCleanerze nie ruszaj wpisów
HKEY_LOCAL_MACHINE

ok :slight_smile: dzięki za pomoc w razie co to kiedyś reaktywuje ten wątek :slight_smile: