Nowe pomysły usprawniające samą grę Diablo III

Cześć

czy jest gdzieś jakieś oficjalne miejsce gdzie można zgłaszać pomysły do gry?
Mam kilka przemyśleń usprawniających obsługę samej gry. Nie jakieś tam przeginki w stylu dajcie barb amok kumulacja 50 :wink:
Tylko normalne rzeczy które mnie po prostu irytują w grze. Chciałbym je zgłosić i może ktoś to zmieni/wprowadzi.

pozdrawiam,
Livius

Pisz gdziekolwiek i tak nikt poza graczami do tego nie przeczyta. Nawet za dobrych czasów studio ignorowało pomysły graczy a teraz kiedy 2 tytuły diablo są w produkcji zapomnij że ktoś będzie poprawki wprowadzał tu.

Jak ktoś kompetentny ma to przeczytać to tylko forum US. Tu nawet nie ma kto na to spojrzeć.
Cieszmy się tym że choć jakieś powiewy świeżości mamy co jakiś sezon.

Nikt tego nie zmieni czy wprowadzi, bo

• D3 to gra, która została już jakiś czas temu przesunięta do na
    poziom “classic” gier Blizza a to oznacza, ze praktycznie nikt się tą grą nie zajmuje, ma minimalne wsparcie, jedyne na co można liczyć to jakiś item czy set raz na np. rok i nic więcej,
  • D3 to gra w którą niewiele obecnie osób gra (w stosunku do tego co było kiedyś) oraz
  • na D3 Blizz nie zarabia i to w połączeniu z wcześniejszym punktem daje zerową szansę na wprowadzenie jakichkolwiek sugestii graczy,
  • Blizz obecnie (chaaaaaa) “pracuje” nad D4 dałem to w nawiasie, bo “pracuje” od tych 4 czy 5 lat a efektu brak - już dawno to D4 powinno powstać ale ok - pracuje nad D4 i sobie 4 lier nie będzie
    zawracał nierenntownym D3 oraz
  • odgrzewa “kotleta” w postaci remastera D2 i i wniosek taki sam jak w powyższym punkcie
  • to forum PL i nikt z “decydentów” tutaj nie zagląda, to forum nie ma żadnej mocy “decyzyjnej” - w końcu kto tutaj zagląda może z jeden K osób jeżeli już to tylko
  • forum US ale mając na uwadze to co napisałem wyżej szkoda sobie 4 litery zwracać tym bardziej, że jakieś pierdoły w postaci
    prostych błędów 1016 czy jak teraz 10001 - no to są prościutkie sprawy do naprawienia a nawet tego Blizz nie robi, bo po co i dla kogo w końcu i tak dokłada do D3 - no to jest jak jest.

pozdro