Nowy build pod nowy Set

Witam,

Mam prośbę do Was.

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć co w moim buildzie jest nie halo ? I dlaczego zadaje taki mały dps i na GR90 ginę średnio 3 razy ? Oglądając na youtube mnichów zadają dps koło 500B .

Witam

• masz założoną jedność i to dobrze ale aby dawała ci 50%
    redukcji obrażeń to załóż drugą na na nieśmiertelnego
    towarzysza w twoim przypadku zaklinaczka - zdecydowanie lepszy jest tutaj Templar ale rozumiem, że jeszcze nie masz
    dla niego reliktu,
  • zmień jedność żywiołów, (tak zmniejszy się twój dps ale
    tylko pozornie) na Zodiak ten zapewni ci większą redukcję
    odnowienia i praktycznie perm. Objawienia a to zapewni
    ci 50% redukcji obrażeń, zwiększenie regenu siły duchowej
    oraz mobilność (przebieganie przez moby/elitki) oraz
    będziesz zadawał ciągłe obrażenia
    -zmień Spokój Ducha na Uderzenie Cyklonu z runą Kojąca Bryza, nie dość, że zadasz obrażenia to jeszcze się będziesz leczył
  • w którejś broni zrób leczenie, bardziej wydajny
    będzie regen HP za Silę Duchową
    ( przy tak zrobionym monku) ale tak abyś miał
    około 60% redukcji odnowienia na karcie ale widzę
    po itemach, że powinieneś mieć - mówię abyś miał
    to na uwadze,
  • szukaj klaty z witalnością,

wiesz to takie minimum gdy to zrobisz to od razu
odczujesz poprawę i dziwne że padasz na jakiś niskich GR, bo ten
build jest wyjątkowo wytrzymały, być może i “skill gracza”
jest tutaj potrzebny albo po prostu ogranie takim monkiem.

pozdro

a co z DPS , który jest taki mały ? przy włączeniu oślepiającego błysku , tylko na moment rośną obrażenia do 10-20B . A podmuch powinien mieć dmg ponad 40B z tego co widziałem na filmikach

• Główne żródło dpsu
    Podmuch sam zadaje niewielkie obrażenia jednak gdy
    uderzysz szarżą to te obrażenia rosną lawinowo - stąd
    takie ważne aby przeć do przodu szarżą a we wcześniejszej wypowiedzi zaznaczyłem jak to osiągnąć i ważne aby
    ten podmuch był ciągle aktywny - po prostu ciągle tego
    pilnujesz - nie masz podmuchu nie zadajesz obrażeń, nie uderzasz szarża nie zadajesz obrażeń - to transakcja wiązana
    i nie jest to trudne do osiągnięcia
  • drugie żródło obrażeń szarża boostowana przez dwie bronie
    oraz karwasze
  • oraz Cyklon - aktywowany w wersji podstawowej przez Khim Lau ale gdy masz ustawioną “umkę” na pasku to aktywowany
    jest właśnie taki Cyklon

Jak to wszystko załączysz, ściągniesz sobie elitkę czy moby to
są takie obrażenia o jakich wspominasz - ja sobie ganiam obecnie
GRy 105 po 3-5 minut i Elitki schodzą w sekundy a jak mi się
szarża "zestakuje’ dobrze to bywa że eltki są na hita - stąd takie ważne to “ciągłe parcie do przodu”
a monka mam
raptem na 900 paragonie i dopiero dzisiaj porobiłem wersje starożytne a i tak większość do wymiany i nie mam jeszcze żadnego Caldesana - krótko mówiąc “słaby” monk a biega sobie
trzy cyfrowe GRy w 3 minuty i to bez “dedów” - zrób to co
ci napisałem wcześniej i będzie cool.

Witam mam pytanie…

A co z + do obrażeń? Widze ze wszyscy latają z runą Cyklon w Podmuchu a boostują obrażenia od zimna. Dla Nawałnicy w Szarży?

Nie lepiej wszedzie uzbierać obrażenia od błyskawic (jeszcze bron daje taka możliwość) i ustawić:

• szarża-pole elektryczności
    -podmuch-cyklon
    ?

Nie, bo cała siła szarży leży w zimnej Nawałnicy (a ściślej w “nabitej” nawałnicy - po prostu lecisz do przodu masz elitkę czy bossa przystajesz na moment na celu i bum i
im więcej stacków zrobisz tym większe pi.olnięcie - spróbuj w praktyce na jakimś wyższym swoim GR - to załapiesz o co biega
oczywiście jak zrobisz sobie monka

ps.
trochę (nieznacznie) mi się mniszka rozwinęła
od mojej wcześniejszej wypowiedzi i w tej chwili
niektóre elitki na 107-110 są na hita właśnie od szarży - coool

Dzięki no to dzis tak powalczę.
A w podmuchu też ustawiac Władce Wichrów? Aby byly obrazenia od zimna?

Monka mam juz w miare zrobionego… paragon 850, Gr80 wczoraj w 3 min, wyżej nie poleciałem bo mi kluczy zabrakło. Nie mam jak sie pochwalić bo gram na PS4… tylko nie moge sie zdecydowac w kwestii amuletu… coś konkretnego pod Twoje rozwiazanie?

Jeżeli masz założonego Kapitana to tak, bo nie musisz się martwić o brak siły duchowej poza tym zamrażanie to
unieruchamianie wszystkiego lub prawie wszystkiego co cię atakuje a to kolosalnie ułatwia grę dodatkowo wyzwalany lodowy Cyklon przez Khim Lau dopełnia tylko ten obraz - po prostu wchodzisz sobie w tłum który stoi i czeka aż ty wszystko oklepiesz

Smak Czasu ale trzeba mieć świadomość, ze to amu
trochę “vabankowy” jego siła ujawnia się tylko w przypadku
spotkania pylona, niestety często się zdarza tak że dochodzimy do bossa i zaliczamy jeden albo dwa pylony i to jeszcze na początku i d.pa że tak nieładnie powiem wtedy ten amu robi za zwykły crap (a tak jest przez większość czasu) i jego wartość określają tylko staty: 10% CC, 100% CD i oczywiście 20% od żywiołu i jeżeli nie mamy takiego albo zbliżonego do tych statów
amu to lepszy będzie każdy inny z max statami i jeszcze z przydatnym pomarańczowym afixem - mi w tej chwili bardziej
opłaca się nosić Piekielny amu z Ikoną Ytara a to pozwala mi w pasywkach wrzucić np. Impet, który mi daje perm + 20% do dpsu.

Topka biega ze “Smakiem”, bo bijąc rekordy wchodzą po
kilkaset razy czy kilka K na GRift aż w końcu trafią na taki układ pylonów i jeszcze w takim miejscu i w takiej kolejności, że ten rekord GR zrobią i wtedy ten amu pokaże co jest wart ale tylko wtedy a co wybierzesz to już twój wybór.

pozdrawiam

Wczoraj wprowadziłem Twoje rady na mojego mnicha i musze powiedziec, że… jest nie do zatrzymania:) gr103 bez żadnego starożytnego przedmiotu… jak przecinak.

Teraz tylo wystarczy “podopieszczać” ekwipunek.
Jest potencjał.

Dzieki.