O co chodzi czyli DH w sezonie 28

Jak w tytule- o co chodzi z topką Dh w tym sezonie? Probowalem zrobic podobną postac, czyli mix Natalii ( 2 czesci) i Rynsztunku ziem ( 3 czesci) - i jest to kompletnie niegrywalne. Moze cos robie zle? Czy dmg jest oparty na kolczastej czy na ostrzale? Ktos moze mi pomóc zrozumieć?

Bug w najczystszej postaci, na tym to polega. Maja być za to bana ale kiedy to nie wiadomo.
Dh nie ma żadnej konfiguracji która by pozwala mu na 150 w takim czasie to jest przeciętna postać w s28 także to co widzisz to czysta nielegalna fikcja :slight_smile:

To tez kompletnie mi nie pasowało, te itemy i konfiguracje z d… wziete. ;D Dzieki :slight_smile:
A btw- na czym ten bug polegał?

…polega, bo ciągle działa.
Na YT sa filmiki jak to ograć.

Pełna zgoda.
Ewidentny exploid i powiedziałbym, że standardowy, bo ktoś robi na nim GR150 w 30 sekund i tych “ktosiów” jest stosunkowo niewielu i wystarczy spojrzeć na topkę, góra ma 150 a dół standardowo 130,
tak że tutaj nie ma jakiejś dziwnej sytuacji.

Bardziej mnie zastanawia Necrus i Wizz, bo tutaj wszyscy z topki mają zrobione 150 - nie było chyba nigdy takiej sytuacji,
była kiedyś awaria wyświetlania wyników ale w tym przypadku to raczej nie jest.
Całe 1000 osób ma zrobione GR 150, nie wiem jak w przypadku Necrusa z buildem ale Wizz ma build rzeczywiście mocny ale czy na tyle aby kolesie uczciwie zrobili GR 150 mając tysiąc parę paragonów.
Wizz w tym buildzie idzie jak burza w tym sezonie.
Najsłabszy z topki z numerem 1000 ma GR 150 zrobine w 7 minut :grinning:

Próbowałem coś o wizie wyszperać w necie ale nie udało mi się.

Sezon będzie albo najgorszym jeżeli chodzi o exploity i nic nie robienie z tym przez Blizza, bo ten zapewne już liczy kasę z D4
albo to będzie najłatwiejszy sezon (Ołtarz) pod względem robienia wysokich GRów.
Ciekawi mnie jak dalej potoczy się sytuacja z wizzem i necrusem, czy znerfia buildy, czy unieważnią wyniki jeżeli jest jakiś ukryty cheat czy po prostu położą już lachę na to D3, które wyląduje gdzieś na dole zainteresowania BLizza - zobaczymy.

pozdro

wizz jest po prostu mocny i łatwy.Dwa sezony temu mieliśmy to z mnichem 1000 x 150 i nikt nie szukał sensacji,Mozna się zastanawiać czy tędy droga ale jak się czyta wypowiedzi zachwyconych niedzielnych graczy to najwyraźniej blizzard poszedł im na rękę.W końcu kto by nie chciał po dwóch dniach i obejrzeniu filmiku na jutubie byc miszczem powiatu.dziewczyny chco move like wudijo ino bezwysiłkowo

“Jak każdy jest super, to nikt nie jest”.
:man_shrugging:t2:

1 polubienie

sytuacja z dh natomiast bardzo mnie niepokoi.Brak reakcji Blizarda może wskazywać że teraz będzie się liczyć tylko D4 a w trójce bezkarnie będą szaleć hordy cwaniaków,frustratów i akwizytorów fotowoltaiki.Jednym słowem śmietnik dla bociarzy z którymi uczciwie nie wygrasz

Ostatnio nie grałem za dużo w diabełka i mogło mi to umknąć a teraz reaktywowałem się na D4 a jakim buildem monk nabił tych 150 tek tyle - zapewne bezsetowcem i pod dzwonek?

Szczerze odradzam zabaw tą natalką z topki, łatwe do ogarnięcia ale jakby nie patrzeć to exploit. Mają prawo dać za to bana i później będzie dramat “mnie? za co? przecież wszyscy tak robili” :slight_smile: A to że jeszcze z tym nic nie zrobili to już inna kwestia…

1 polubienie

ina z shenlongami,build już znerfiony ale przez dwa sezony nic się z nim nie mogło równać

1 polubienie

Necro i wizz robią legitnie.
Power wizza jest z faktu ze wszystkie składowe dmg u niego są niemal gwarantowane ze będą mialy maxymalny możliwy roll tylko buty są nie wiadomą ale to ma zastosowanie dla bossa.
Druga rzecz która daje power to Smoldering core który działa jak Stricken tylko tak z 10x lepiej no i mało kto go doglebnie testowal to nie jest 500% to jest 10x 50% z obecnych procentow takze tam z 700% wyjdzie to tak swoja droga, no ale item pozwala nie używać strickena, rzadko kiedy mamy taki bulid ktory pozwala grac bez tego gema.

To ze mempo daje Rune deszczu to tez swoje robię 1 atak w rzeczywistości warty 7 także po 2 atakach smoldering core juz jest na pełnych obrotach xd

1 polubienie

Mówisz o “procencie składanym” czyli ósmym czy tam którymś cudzie świata i w realu najczęściej spotykamy się z tym w… banku.
Ta sama kwota trzymana przez rok da nam mniej (bez kapitalizacji) jak ta sama kwota kapitalizowana powiedzmy 4 razy w roku i w tym przypadku mamy przyrost geometryczny czyli narastający.

Dobrze, że o tym wspominasz, bo w grze też z tym się spotykamy i to wielu graczom umyka, wczoraj robiłem bounty (publik)i koleś, wizz miał ten kostur(Gorejący) na sobie ale kostur nie miał max 50% tylko 42%, chyba nie słyszał o “procencie składanym” skoro założył ten kostur na siebie i ograniczył swoje obrażenia a przy 10 stackach i narastających obrażeniach, to robi się już
odczuwalna ilość.

Zawsze zakładam, że w grze czy grach kiedy spotykam ilościowe stacki, które się sumują, to jeżeli nie jest wyrażnie napisane jak się sumują, to zakładam, że ten przyrost jest geometryczny a nie arytmetyczny.
Dodatkowo jeżeli chodzi o wizza i jego obrażenia z różnych żródeł, to najprawdopodobniej te obrażenia sumują się geometrycznie a niestety nie jest to częste w przypadku różnych postaci i różnych buildów.
Wystarczy, że jedno żródło obrażeń albo dwa są jedynie dodawane
do wspólnego worka obrażeń i już to sprawi, że taki build może być po prostu słaby a wizz słaby nie jest.

Niestety nie ma nigdzie i w zasadzie nigdy nie było satysfakcjonujących informacji o tym i gracze sami metodą prób i błędów dochodzą jak te obrażenia z różnych żródeł na konkretnej postaci i konkretnym buildzie są sumowane.

pozdrawiam

poszły Bany dla boterow i exploiterow

Nikt nie dostał bana. Jedyne co blizzard zrobił to wyczyścił tablicę i naprawił swój błąd.