Obniżka cen gier D4

Jak w temacie. Jeśli ktoś czekał na obniżkę cen, właśnie takowa nastąpiła. Szybko Bliizz obniżył cenę za swoja grę…xD
Ale są też oferty na inne gry z serii Diablo.

1 polubienie

Wcale się nie dziwię,

bo gra bez endgame, to gra na jeden raz czyli przejście fabuły w kilka czy kilkanaście godzin i co dalej?
Gra leci do kosza a skoro tak to gra nie jest warta 400, czy 300 a nawet i 200 złotych.
Kto miał kupić D4 to już grę kupił i teraz próbują dotrzeć do niezdecydowanych, dlatego ta obniżka i to nie ostatnia ale gra bez endgame jest warta dużo mniej - jak cena D4 zleci do 50 złotych to się zastanowię czy ją kupić.

Tego endgame nie było widać od samego początku, jeszcze przed premierą o tym mówiłem, przypuszczałem, że sezony w D4, wzorem konkurencji(ligi) czyli PoE
będą robić za ten endgame ale do tego potrzebni są kreatywni ludzie a kolesie z Activision do takich nie należą i oni nie są w stanie dostarczać nowy, systematycznie, odpowiednio duży content i to jeszcze co sezon tak aby gra była na lata - już mogliby zrobić coś na kształt GRów z D3, oczywiście zmodyfikowanych i wtedy po najmniejszej linii oporu był by ten endgame a skoro go na razie nie ma, to D4 jest jak dla mnie warte 50 złotych i to na maksa,
zaś te obniżki nie są dla mnie żadną zachętą a kupowanie D4( wcześniej i teraz po tych obniżkach) to jest jedynie firmowanie tego partactwa Activision i podtrzymywanie tej polityki ślizgania się i dalszego żerowania na marce Blizza.

Przejęcie firmy przez “wielkiego brata” niestety nic nie zmieniło w tej polityce ślizgania się, dlatego można w ciemno obstawiać dalsze obniżki gry czy gier.