Obrażenia przywołanych stworzeń (petów) Szamana

Nigdzie nie znalazłem jak na obrażenia przywołanych stworzeń przez Szamana wpływa poziom obrażeń samego Szamana. Jeśli dosłownie interpretować opis ze stworzeń, to zadają TYLKO obrażenia od broni pomnożone przez ileś tam % (plus jakieś bonusy od legend, klejnotów legendarnych). ALE na bunk bierze się jeszcze pod uwagę bonus za obrażenia od żywiołów, prawda? No i nurtuje mnie czy jeśli ja zwiększam sobie obrażenia np inteligencją, cc itp to moje stworzenia też dzięki temu zadają coraz większe obrażenia?

Poczytaj → WD M6 - jak to działa? Trochę o mechanice i takie tam i będziesz wszystko wiedział.

Pozdrawiam
Grzegorz

Dziękuję za odpowiedź, ale nadal nie wiem jak zwiększyć obrażenia przywołanym stworzeniom szamana, wyczytałem, że mam mieć dużo szybkości ataku, jakieś 21%, ALE przecież mogę mieć więcej :slight_smile: np rękawice, amulet, karwasze, broń, że nie wspomnę o pkt mistrzowskich. ALE ja się pytam czy dając w inteligencję i obrażenia krytyczne/szanse na krytyczne też zwiększam obrażenia stworzeń???

Wejdz na strone d3planner, zaimportuj swojego WD. Wejdz na zakladke skill/effects. Najedz kursorem na Dagger damage dla Fetish Army itp. W tooltipie bedziesz mial wszystkie przeliczniki.