Opisy w polskiej wersji gry napisane po chinsku

Grając w grę juz od dłuższego czasu zauważam, że bardzo wiele opisów umiejętności w polskiej wersji językowej jest napisane po chinsku. Oczywiście nie chodzi mi o dosłownie język Chiński, a o rozumiany w przenośni, czyli że opisy są napisane tak niezrozumiale i zagmatwanie, ze nie sposób ich zrozumieć - a przynajmniej mojej skromnej osobie. Są też niektóre, które w ogóle są wręcz nietrafne i nie oddają tego co umiejętność faktycznie robi i jak działa. Nie wiem czy to zawdzięczamy złemu tłumaczeniu z angielskiego, czy może już w oryginale brzmi to niewłaściwie, ale pozwole sobie od siebie przytoczyć z głowy parę przykładów takich chińskich w mojej ocenie opisów żeby zobrazować co mam na myśli:

  1. Zestaw ognistego ptaka czarodziejki 6 elementów: “zadajesz obrażenia pomnożone przez ilość kumulacji spalenia” - jak to wyliczyć i zrozumieć nie mam zielonego pojęcia

  2. Szamanka zestaw mundunugu 6 elementów: “zadajesz obrażenia zwiększone o 20 tys % oraz dodatkowe obrażenia równe ilości regenerowanej mamy na sekundę pomnożone przez 5” - ale obrażenia liczone od których? podstawowych? Czyli np dodatkowy 1500 przy np 3 milionach? Czy juz po pomnożeniu przez te 20 tys procent? A może jeszcze inaczej? Bo jesli to jest liczone od któregokolwiek z powyższych to jak na moje w ogóle szkoda nawet tego pisania zdania i zajmowania miejsca tam na to bo to kompletnie bez znaczenia

  3. Mantra pewności mniszki tryb aktywny: “zwieksz premie do obrazen do 16%” - jakich obrażen? Jaka była wyjściowa? Wtf?

A teraz przykłady tych nietrafnych:

  1. Krzyżowiec furia niebios runa ognie niebios - dlaczego ta runa nie ma czasu odnowienia tylko zabiera gniew? Czemu nie jest to napisane w opisie? I ile gniewu bierze? Opis całkowicie zly i wymaga zmiany

  2. Czarodziejka i kula zimowa śnieżyca - “Twoje hydry zadaja obrażenia zwiększone o 150% przeciwnikom uwięzionym w zamieci” - błąd, tylko Twoje zimowe hydry je zadają, inne nie otrzymują tej premii

Podejrzewam ze jest tego dużo więcej i uważam że należałoby to wyłapać wszystko i poprawić aby zrobić grę bardziej funkcjonalną
Pozdrowionka