Osiągnięcia -Sezon - Podboje

Witam. Diablo III-Sezon 29. Osiągnięcia-Podboje. Sprinter - przeszedłem wszystkie Akty od I do V i wykonałem we wszystkich po 5-zadań, na poziomie najwyższym ( Udręka XVI ) w czasie mniejszym niż 1-godzina ( 56 min. ) i nie zaliczył mi podboju “Sprinter” … co znowu robię źle lub czego nie doczytałem ? :grinning:

nie doczytałeś że w tym podboju chodzi o przejście w godzinę kampanii a nie o zrobienie zleceń.Czuwaj!

Czy to znaczy, że w trybie Kampanii ( nie Przygodowym ) mam przejść wszystkie ! Akty od I do V w czasie krótszym niż godzina ? To jest niemożliwe w każdym razie przy moich umiejętnościach :sweat_smile:,
Piorun, bardzo pomogłeś mi w grze, a szczególnie w zrozumieniu niektórych enigmatycznych wyjaśnień odnośnie wykonywania co niektórych zadań, w związku z powyższym mam jeszcze jedną prośbę ( pytanie ) : Jak uzbierać 50 000 000 sztuk złata - w jednej serii ? Chodzi o znaczenie “w jednej serii” :slightly_smiling_face:
Z góry dziękuję za odpowiedź.

“50 milionów w jednej serii” to znaczy, że ten licznik zebranego złota co jest na dole obok kuli z głównym zasobem, ma pokazać co najmniej 50 milionów. Jest kilka sposobów:

  1. zrobić zlecenia (na U16) tak długo, aż uzbierasz całą zakładkę skrzyń - potem wyłącz zwierzaka i otwórz je wszystkie nie ruszając się z miejsca. Po otwarciu wszystkich po prostu się rusz i powinieneś zebrać dość złota żeby zrobić podbój

  2. wylevelować Skarb Zbieracza (legendarny klejnot) do poziomu 50, dać towarzyszowi Złotą skórę, i otworzyć Krowi poziom na U16

  3. liczyć na łut szczęścia i na U16 trafić w wizji na poziom pełen goblinów

Dziękuję bardzo, biorę się za ciułanie grosza :grinning: