Osiągnięcie Złe sprawowanie

Mam problem z osiągnięciem, a konkretnie z Tryb współpracy->akt V->Złe sprawowanie.Nie mogę ukończyć zadania “czasowa pułapka” oraz “Demoniczny więzień”. Robiłem to na wielu serwerach ze zleceniami w 4osobowej grupie, z kolegą, ale za każdym razem nie zaliczało mi tego osiągnięcia.

O ile dobrze pamiętam (i nie mam pewności, że dotyczy to akurat tych zadań, o których piszesz) to istniał (nadal istnieje?) bug, który powodował, że te zadania trzeba zrobić w trybie kampanii, aby zaliczyło je do osiągnięcia.
Gdyby istniało stare forum, to można by to było łatwo sprawdzić, ponieważ tam było to opisane.

Pomożecie z wydarzeniem “wojna zapomniana przez czas” chodzi mi o lokalizację wydarzenia

Nie wiem czy jeszcze tu zajrzysz ale zadanie “wojna zapomniana przez czas” znajduje się na polach bitewnych wieczności.

Sam właśnie zabrałem się za wbijanie tych achivmentów i muszę przyznać, że lekko nie jest - kampanii praktycznie nikt już nie gra, lokalizacji niektórych wydarzeń też jakoś nie mogę znaleźć w internecie (np. ucieczka z ognia i zabawa w chowanego). Jakbyś kiedyś chciał pobiegać za zadaniami to daj znać :wink:

Witam, nie wiem czy tu ktoś zagłada ale nie mogę znaleźć wydarzenia demoniczny więzień latałem prawie dwa dni nom stop po pandemonium we wszystkich trybach gry i ani razu nie trafiłem na to wydarzenie. Czy jest tu ktoś kto wie mniej więcej w którym miejscu mam go szukać?