Podarowywanie złota, surowców i przedmiotów

Witam

Być może były setki takich próśb i sugestii, więc najwyżej dołączę się do nich. Chodzi mi o podarowywanie złota, surowców oraz przedmiotów partnerowi w grze. W tej chwili wygląda to tak:

  • przedmioty: można się nimi wymieniać jedynie w przypadku ich wypadnięcia po zabiciu przeciwnika
  • surowce: brak możliwości podarowywania partnerowi
  • złoto: brak możliwości podarowywania partnerowi

Rozumiem, że takie rozwiązanie po części mobilizuje do indywidualnego grania, jednak odbiera przyjemność wspólnej gry z innymi osobami, zwłaszcza z tymi, z którymi gra się wspólnie praktycznie non-stop. Moja propozycja jest taka, aby stworzyć możliwość podarowywania stałemu partnerowi wszystkich tych rzeczy, które były już nawet w posiadaniu od dłuższego czasu, bez ograniczeń. Aby zapobiec nadużywania takich możliwości - mógłby powstać limit np. 3 - 4 osób, które można byłoby oznaczyć jako “stały kompan”, “stały partner” i takim osobom przekazywać złoto, surowce i przedmioty bez wspomnianych ograniczeń.

Ciekaw jestem, co sądzicie o takim rozwiązaniu. Myślę, że warto to rozważyć, skoro praktycznie cała rozgrywka Diablo 3 opiera się na współpracy i na wspólnej grze, najczęściej z tymi samymi osobami, które mogłyby zostać uznane za stałych partnerów i mieć z tego jakieś korzyści.

Pozdrawiam

Edit:
Przyszło mi jeszcze do głowy pewne ograniczenie, aby nie nadużywać ewentualnej funkcji “stały partner”, “stały kompan”:

Przed wyborem takich 3 - 4 osób mogłoby się pojawić ostrzeżenie, że ich wybór jest na stałe i nie będzie mógł zostać później zmodyfikowany.

1 polubienie

Niezależnie co o tym myślimy nic takiego się nie wydarzy.

najpierw oznaczenie jako stalego partnera,dzielenie się z nim surowcami i majątkiem a zara bedzieta chciały dzieci adoptować,Co to to tak być nie będzie :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Takie działanie teraz ‘motywuje’ do indywidualnego grania. Zaś przed premierą handel i wymiany między graczami były obiecane. Tu nie ma co pisać propozycji czy wychodzić z inicjatywą Activision po całości zabiło już ten tytuł.