Podbój „Wieki wojen” i szósty zestaw klasowy

Jak wiadomo, ten podbój polega na zrobieniu solo Głębokiej Szczeliny poziomu co najmniej 55 przy użyciu 6 kompletnych (lub 5 elementów + PKW) zestawów klasowych.

Każda klasa ma 5 zestawów, zatem aby wykonać ten podbój trzeba zrobić sobie drugą postać.

… z tym, że niekoniecznie.

Zestaw dla Szamana - Nawiedzenie Zunimassy (Szpik Zunimassy - Gra - Diablo III) - zalicza dla tego podboju nawet gdy używa go inna klasa niż Szaman.

2 polubienia

nosić można tez np Tal rashę nie wiem tylko czy zaliczy do podboju

Próbowałem z Nieśmiertelnym Królem (od barbarzyńcy) - nosić się da, ale nie zalicza.

Bezprzedmiotowa dyskusja, bo grając np. Barbem czy Necrusm, czy jakąkolwiek postacią ale nie Szamanem to nie wydropisz całego setu Zunimassy i teoretycznie może tak się zdarzyć grając długo ale w sezonie te szanse np. dla Barba na wydropienie kompletu Zunimasssy są równe zero %.
I zdarza się, że czasami uda nam się skompletować jakiś set dla postaci której nie mamy ale jest to set klasowy, bo rachunek prawdopodobieństwa jest nieubłagany a trafić jeszcze jakiś komplet i to konkretnego setu dla innej klasy, dlatego
ten temat to bardziej ciekawostka a nie praktyczna informacja.

pozdrawiam.

ps.
w tej chwili mam duże szanse na komplet Iny dla monka ale bez jednego elementu i wystarczy że cos wpadnie Iny i można by zrobić komplet.
Tyle że monkiem nie będę grał w tym sezonie, zresztą mam nabite coś koło 4-5K godzin tą postacią, tak ze nie zamierzam nią grać w jakiejś perspektywie i to raczej długiej.

Widać nie znasz sposobu. ¯\_(ツ)_/¯

U Kadali robisz tajemnicze mojo. Zestaw Zunimassy ma właśnie mojo. Zrobisz takich 5, i potem w kostce na str 4 zamieniasz je na: pierścień, rękawice, napierśnik, spodnie i buty. To, plus PKW i masz komplet.

1 polubienie

Tylko po co? Wczoraj wylevelowałem DH w niecałe 20 minut. Potem tylko wydajesz odłamki u Kadali.

Dokładnie, pierwszą postać zrobiłem w około godzinę, nawet chyba ponad ale kolejne trzy to każda zajmowała mi coś około 10 minut.
W tej kiedy mamy Ołtarz to kombinowanie z setem dla postaci której nie mamy to jedynie ciekawostka, tak jak już wspomniałem i oczywiście koszt który na początku ma ogromne znaczenie.
I zapewne szybciej możemy teraz zrobić zaczynając grę i taniej dwie czy trzy postacie na 70 lv jak skompletować set dla postaci której nie mamy i to bezapelacyjnie.
Ale jest to ciekawostka i ode mnie leci łapka dla założyciela tematu.