Podboje - opinie

Jak w temacie - jakie podboje są wg was najłatwiejsze? mam już 2(klejnot 65 i GR 75 - oba na zwykłej rozgrywce,bez hc) i do szczęscia brakuje mi 1, próbowałem szczelinke nefalemów w 2 min na U10 ale czegoś mi brakuje ww barbem , moze inne podboje są łatwiejsze? jakieś rady/opinie?

2 min to jeden z łatwiejszych podbojów. WW barbem łatwo się robi, kwestia szczeliny - najlepsze są z dużym, otwartym terenem - dużo tam mobów i elit.

wiem,że (niby) łatwy tylko pewnie zawsze mi brakuje tych ułamków,sekund :-/ zawsze się gdzies nieopatrznie zaklinuje albo slepy zaułek…

EDIT: po 20 próbach w nocy się udało,trochę musiałem się uspokoić :smiley:

Najlepszą moim zdaniem szczeliną do ukończenia w 2 minuty to lokacja przed cmentarzem porzuconych. Od razu mamy wrogów w tym elity co daje kilka sekund w suchym i doskonale znamy topografię. Do tego 2 ważne warunki: założyć opaskę chciwości z gemem zbieracza i nie ulegać pokusie zbierania itemów (co nie zawsze się udaje :laughing:)

Według mnie najłatwiejsze i zarazem najszybsze do zrealizowania zadanie w sezonach podbój to ukończenie szczeliny 45 poziomu bez zakładania przedmiotów z zestawów. Tylko już nie pamiętam czy to zadanie było
w tym sezonie. Poza tym z nowym gemem zadanie staje sie jeszcze łatwiejsze.

W poprzednim był GR45. W tym najłatwiejsze są GR75, gemy 65 i 2min.