Pomoc w sezonie 19

W zadaniach sezonowych jest jedno zadanie z dodaniem gniazda do broni próbowałem juz z 50 razy i nic jakies podpowiedzi ?

Zapewne chodzi ci o zadanie Znakomitość w Rozdziale IV, gdzie u wieszczki trzeba zmienić właściwość broni, by otrzymać gniazdo. Nie mylić z użyciem kostki ramaladniego, bo jeśli już użyłeś/użyłaś tej kostki na broni to musisz użyć broni, która nie ma gniazda.

Tak o to chodzi zaklinam bron przed chwila wykuta u kowala tak jak posalem z 50 razy i ani razu nie wylosowalem gniazda w zamian za ktoras z wlasciwosci

Bo może zaklinasz właściwość broni której nie da sie przerolować na gniazdo (np. właściwość dodatkowa, nie podstawową). Wycraftuj nową broń i roluj “witalność” - w tej właściwości na pewno jest gniazdo (zakładając że nie ma gniazda broń bazowa od kowala).

Czyli rolowac wlasciwosc podstawowa ?

Tak, te “u góry”. Te “na dole” są dodatkowe.

Dzieki udalo sie nareszcie moge isc dalej :wink:

Witam kolegów, mam pytanie o brakujące elementy zestawów. Grałem Nekromantą i Łowcą i nie udało mi się ukończyć ostatnich zadań i odebrać pełnego daru Haedriga. Brakuje mi dwa ostatnie elementy zestawów. Czy jest szansa na drop? Jak najłatwiej to zdobyć? Monkiem i Barbem mi się udało.