Pomoc z barbem ww

Cześć, od kilku dni gram barbem i doszedłem do poziomu gr 65. Chciałbym dojsc do gr100 solo. Mógłby ktoś spojrzeć i powiedzieć do czego mam dążyć w moim eq? Nie wiem co miałbym zrobić żeby zaliczyć taki przeskok. Ogólnie brakuje mi zarówno dpsa jak i przeżywalności. Z góry dziękuję za wskazówki :blush:

Masz za malo redukcji odnowien. Szukaj nowych mieczy z 10% odnowienia. Gem w helmie ma byc diament. Szukaj nowego pasa z rendem i ubierz go. U kowala rob zolte tokeny dla paladyna i przerabiaj je w kostce na legendy. Token ma dawac mu niesmiertelnosc. Ustaw mu odpowiednie umiejetnosci, to bedzie ciebie leczyl i regenerowal zasoby. Generalnie rzuc okiem na mojego barba, nie mam idealnego sprzetu ale bedziesz wiedzial w co celowac.

runa w tornadzie zdecydowanie niepotrzebna, lepiej ta lecząca. jedność żywiołów nic nie daje przed 100gr.
zestaw amu+ring zielony bez sensu -> obrączka potęgi (szarża zamiast przezwyciężenia bólu) i coś jak amu azkaranta, albo hrabiny julii, piekielnego ognia.
i kluczowa sprawa, zodiak musi być, czaszkochwyt teraz nic nie daje.
w mieczach skrócenie czasu, jak łącznie będzie ze 30% to do 90gr idziesz bez zająknięcia

1 polubienie