Postępu w fabule po śmierci bohatera hardkorowego

Witam. Zaczynam dopiero swoja przygode z diablo i mam problem . Zaczalem grac bohaterem hardkorowym i doszedlem do konca aktu V do walki z Maltaelem ktory mnie pokonał i stracil bezpowrotnie postać. Czy jest możliwośc w przypadku stworzenia nowej postaci standardowej kontynuować postępy w fabule, czy musze zaczynac od pierwszwego aktu. W przypadku trybu przygodowego widze do wyboru wszystkie akty ale jak wejde w kampanię to tylko poczatek aktu I. Z gory dziękuje za odpowiedz

tak to niestety działa na hardkorach,tracisz postać w kampanii a z nią jej postępy.Zaczynając od zera postacią niehardkorową takiego problemu nie będzie ale przenosić postępu z harkora na normal się nie da.Życie nie jebajka jak mówią starzy mądrzy Czesi

Tak to działa w ogóle, że każda nowa stworzona postać nie ma postępów w kampanii - nie jest to cecha hardcore.

tak ale na hc śmierc postaci oznacza konieczność rozpoczęcia kampanii od zera.Za każdym razem

Ale to tylko dlatego, że tworzysz nową postać. A nie dlatego, że to jest HC.

oczywiście można się czepiać słówek i udowadniać że moja racja jest bardziejsza ale skoro to odpowiedź na pytanie to nie lepiej trzymać się tematu?

Dziękuje wszystkim za pomoc .Zaczynam w takim razie od początku

Jakie znowu czepianie się słówek? Wyjaśniam mechanikę, żeby się potem kolega nie zdziwił, że np. zaczął grać kampanię mnichem, ale w akcie III mu się znudziło (a nie że zginął) i postanowił stworzyć postać nekromanty i kontynuować kampanię - a tu zonk, bo musi albo od nowa, albo jednak kontynuować tamtym mnichem. I to niezależnie od tego czy to HC czy nie HC.