Problem 1016- nic nie pomaga

Od rana nie mogę pograć bo problem 1016 wlącza się co chwilę. W sumie, w grze spedziłam może z 10 minut. Zrobiłam wszystko, co zostało polecone w poradnikach. Nic nie pomogło. Jak rozumiem, olewka na graczy. Czyli od lat nic się nie zmienia.

2 polubienia

Też mam to samo w nowym sezonie. Pomaga mi zainstalowanie VPN ale to tylko półśrodek.

Błąd 1016 w Diablo 3 oznacza ogólne problemy z połączeniem do gry. W celu jego rozwiązania, prosimy o wypróbowanie wskazówek z tego poradnika:

To powinno pomóc w rozwiązaniu problemów z błędem 1016 i powrocie do bezproblemowej rozgrywki :slight_smile:

Cóż to jest VPN? Bo wszelkie środki zawodzą. Żadna z porad, jak do tej pory - nie dała rozwiązania problemu. Błąd jak występował, tak występuje

Ja zainstalowałem płatny program Nord VPN ale sa tez darmowe.

Hej Bellona - VPN to, uproszczając, program który ‘oszukuje’ Twój komputer powodując, że korzysta on z innego, wirtualnego połączenia sieciowego (dostarczonego przez twórców danego VPNa). W Internecie można znaleźć wiele darmowych wersji próbnych programów VPN, które możesz przetestować.

Zwróć jednak uwagę, że nie jest to oficjalnie wspierane przez nas rozwiązanie. Dodatkowo, jeśli korzystając z VPNa problemy z połączeniem znikają - oznacza to, że cały czas leżały one po stronie Twojego dostawcy Internetu. W takiej sytuacji polecamy bezpośredni kontakt właśnie z dostawcą, w celu całkowitego rozwiązania problemu.