Problem z aktualizacją

Cześć. Dzisiaj pojawiła się jakaś aktualizacja w Diablo 4. U mnie doszła do 12% i stoi. Nie chce iść dalej. Miał ktoś taki problem ? Co z tym zrobić ?. Tzn. jest napisane: Aktualizuj. A nie mogę aktualizować bo pod przyciskiem aktualizuje jest informacja: oczekiwanie na inną aktualizację. Skanowanie w poszukiwaniu błędów dostępne w kliencie gry też nie rusza. :frowning:
EDIT: Po resecie kompa poszła. Ale dziwne to było. :frowning:

750 Mb/s - aktualizacja wlecze się od pół godziny i już jest nawet 4%.

7 (słownie: siedem) godzin później i aktualizacji ściągnęło się już 36%.
Chyba czas zdać sobie sprawę, że wywaliłem pieniądze w błoto. :frowning:

1 polubienie

Ale taką masz prędkość swojego internetu (znaczy od dostawcy), czy z taką prędkością ściąga? Mi ściągało bardzo powoli, więc poklikałem tu i ówdzie i okazało się, że w ustawieniach miałem ograniczoną przepustowość pobierania. Gdy zlikwidowałem to ograniczenie, to od razu zaczęło lepiej śmigać. Just saying.

To jest prędkość internetu. gdyby aktualizacja z taką prędkością się ściągała, to by to trwało 3-4 minuty. Ostatecznie zostawiłem maszynę włączoną na całą noc i wreszcie jakoś się ściągnęła.

Czyli może po prostu miałeś ustawiony limit przepustowości w aplikacji Battlenet. :man_shrugging:t2:

Nie, nie mam tam limitów. Dla komedii jest ciąg dalszy. Włączam grę o 18:00 i… zaczyna się aktualizowanie. W podobnym tempie, jak wczoraj. To zaczyna być niesmaczne.

#unlucky
U mnie poszło błyskawicznie :man_shrugging:t2: