Problem z aktualizacją

Hejka,
Dziś 30.06.2020, po włączeniu updejtu w D3, instalacja stoi i nic się nie dzieje. Po restarcie aplikacji Battle.net i kompa, zmienia się tylko opis tego co instalator próbuje zrobić (raz “downloading”, raz “fetching file”, raz “checking for updates”), ale zawsze po kilkunastu sekundach staje na “waiting on another update”.

Uruchamiam aplikacje Bnet jako administrator i ten sam błąd mam teraz w overwatchu i SC2. Wow i Hots nie wymagają updejta i uruchamiają się normalnie.

Podobnie u mnie - zawiesza się na “Pobieranie manifestu instalacji…”. Wyłączyłem aplikację, wyłączyłem proces w men. zadań, odpalam raz jeszcze i to samo.

Za każdym razem jest "“Pobieranie manifestu instalacji… 573b / 573b” i stoi.

Mam Windowsa 10, build 1909 - R7 3700X, 32GB RAM, GTX 1070.

mam to samo jak coś się dowiecie to poproszę o informacje bo chciałem zagrać a nie ma takiej opcji na razie.

U mnie dokładnie taki sam przypadek, próbowałem nawet zaktualizować klienta po przez najnowszą wersję instalatora na stronie. Launcher wykrywa nowe pliki, ale jego aktualizacja ulega zawieszeniu

Mam dokładnie ten sam problem.
Prośba o wsparcie.

Blizzard, nie śpijcie! Dajcie mi zagrać w grę, którą kupiłem! :angry:

taaaa… ja rano grałem… około 17:00 poszedłem coś zjeść to machinę wyłączyłem, jak wróciłem to już d#$pa … gra wisi na aktualizacji, już z rozpaczy reinstaluje wszystko ale i tak nie działa…MASAKRA

Ja właśnie rozpocząłem deinstalacje, ale się zwiesiła i na poziomie Battle.net i na poziomie Panelu Sterowania. Ciekawe czy to patch tak uszkadza pliki instalacyjne czy może jakiś wirus się wkradł.

update: instalacja nie idzie, stanęła na “fetching data indices (104/134)”

@Primo, ja odinstalowałem… wywaliłem wszystko + regedit. I od 1.5h próbuje zainstalować z oryginalnej płyty… stoi na “trwa aktualizowanie agenta Blizzard…” raz przeszło do końca i zaczęło instalować to stało na 0%… i tyle z grania… jestem mega w@#@$iony bo akurat dziś miałem wolne żeby pograć… kiedyś to były gry… OFFLINE…a teraz to się w dupach poprzewracało żeby nawet w singlu nie móc pograć…

Ja od dwóch godzin instaluje od nowa D3. Idzie jak krew z nosa - jakieś 75% paska postępu. Po blisko 3 godzinach zainstalowało się i działa.

Pierwszy raz doświadczyłem czegoś podobnego w D3 i w grach Blizzarda.

Oj taaaak !!! Na amidze w Mortal Kombat II do fataliti trzeba było 4x zmienić dyskietkę i po 30-45 sekund loadingu z każdej. Żeby zobaczyć 10 sekund animacji trzeba było poświęcić jakieś 3 minuty. Grając we dwójkę najczęstszym cytatem było: “tylko nie rób fatala !!!”

1 polubienie

Potwierdzam, już działa.