Problem z błędem 1016

Witam

Po ostatniej aktualizacji notorycznie pojawia mi się błąd 1016 i wywala z gry. Restartowałem ustawienia gry, skanuj napraw też było i nic nie pomaga. Dodam że niezależnie czy gram na laptopie czy na komputerze stacjonarnym efekt jest taki sam.

Proszę o podpowiedz co może bycć przyczyną i jak ją wyeliminować

Walczę z tym błędem od 3 dni… Zrobiłem wszystko co mogę i dalej wywala, nie licz na wielką pomoc ze strony supportu. Nie pomaga zmiana na 32-bitowego klienta gry ani inne śmieszne sposoby jakie mi zaproponowali. Najprawdopodobniej wina nie lezy po stronie użytkownika. Chociaż z drugiej strony mój znajomy z którym gram żadnych problemów nie ma.

Fakt wszystkie zalecenia z forum też robiłem i nie pomaga. Gram też w SC2 i tam wszystko jest ok. Więc też podejrzewam problem po stronie Blizzarda

1 polubienie

też mnie kiedyś prześladował 1016,ale w przeciwieństwie do ciebie nic nie robiłem.z czasem ustąpił,więc wniosek tylko jeden ,problem jest po stronie niebieskich albo po stronie dostawcy internetu

raczej nie internet ponieważ w domu mam radiówkę a w pracy mobilny i ten sam problem

Błąd nadal jest i coś nic z nim nie robią.