Problem z Battle.net

Witam. Od 2 dni nie mogę się zalogować do BTN. Przy uruchamianiu loguję się i to logowanie cały czas się zapętla. Próbowałem chyba wszystkich opcji i nic. Może ktoś pomoże?

Witaj walec2

Jeśli logowanie zapętla się, skasuj pliki cache blizzarda wykonując te kroki:

oraz

Gdyby to nie pomogło, wykonaj też te kroki:

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy skontaktować się z nami ponownie.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

1 polubienie

Witam.
Wykonałem wszystkie czynności.
Niestety nie pomogło

W takim przypadku spróbuj proszę przeinstalować aplikację:

Gdyby to nie pomogło, stwórz proszę MsInfo jak zostało to opisane tutaj:

Następnie wklej zawartość pliku na stronę typu https://pastebin.com i podaj nam proszę link (aby móc dodać link, zaznacz go i z górnego panelu wybierz opcję “Tekst formatowany”)

Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić co może powodować taki problem.

Dzięki za podesłanie plików, sprawdziłem je i mam kilka sugestii.

  1. Odinstaluj proszę Internet Download Manager

  2. Sprawdź swoje aplikacje bezpieczeństwa zgodnie z tymi instrukcjami:

  1. Spróbuj też uruchomić grę z nowego konta administratora:
  1. Twoje sterowniki do karty graficznej są bardzo stare, co prawda raczej nie ma to związku z problemami, ale dobrze by było je zaktualizować:

Mam nadzieję, że to pomoże, pozdrawiam.

1 polubienie

Witam.
Niestety dalej to samo. Nic nie pomaga. Szkoda bo cały czas było ok i nagle przestało działać. Uważam że jest to wina Battle.netu.
Pozdrawiam

Jeśli chodzi o Battle.net to nie ma z nim obecnie żadnych problemów. Co do samego problemu to niestety powoli kończą się nam pomysły, ale jeśli jest możliwość spróbuj się zalogować używając połączenia 3g/4g, napisz też dokładnie co się dzieje, w którym momencie się to zapętla i jak to wygląda (zrzuty ekranu mile widziane).

Teraz wyskakuje komunikat ze “Agent blizzard zasnął. Budzenie w toku”.
I tak juz zostaje cały czas

Próbowałeś czasowo odinstalować AVG?

Probowałem juz wszystkiego. Jedyne co pozostało to postawić system od nowa i może pomoże