Problem z buildem

Witam , otoz problem polega z przezywalnascia, jestem wstanie wygenerowac gigantyczny dps ale non stop gine od jednego hita potworow praktycznie zero przezywalnosci nie mam pojecia dlaczego .

Witam

Trzy rzeczy do poprawy w pierwszej kolejno┼Ťci

1. amulet - wymiana, chyba nie do ko┼äca doczyta┼ée┼Ť co on
    ci daje - zwi─Öksza obrazenia i to prawda, obra┼╝enia kt├│re ty zadajesz i to jest fajne ale i te kt├│re ty otrzymujesz i to
    fajne już nie jest, ten amu. dla mało wytrzymałych postaci może być zbójczy,

2. za┼éo┼╝enie dw├│ch jedno┼Ťci (ringi) jeden na siebie a drugi na nie┼Ťmiertelnego towarzysza - przy tym buildzie to nie zalecenie a konieczno┼Ť─ç gdy wzmocnisz swoj─ů posta─ç i wbijesz ze 2K paragon├│w wi─Öcej to wtedy mo┼╝na si─Ö zastanowi─ç nad innym rozwiazaniem ale i to nie jest pewne.

3. brak redukcji odnowienia ten build wymaga oko┼éo 60% (na karcie postaci) ty nie masz cdru w broniach, ringach, naramach i w r─Ökawicach ale tutaj nie ma konieczno┼Ťci i rolujemy to co nam si─Ö op┼éaca ale to musi by─ç ┼Ťwiadowmy ruch), nie rolujemy cdru w amu.

4. szkolne b┼é─Ödy: kopni─Öcie w he┼émie?, obszar├│wki w r─Ökawicach ( od min. 2.5 K paragon├│w op┼éaca si─Ö je robi─ç wcze┼Ťniej szkoda afixu.

1 polubienie

Tak jak reaper napisal, masz braki sprzetowe. Co prawda gram barbem ale 2 dni temu sprobowalem monka i przegralem nim caly weekend. Rzuc okiem na monka na moim profilu, ma spore braki sprzetowe ale robie nim szybkie glebokie szczeliny 95 w 3-4 min bez zadnego problemu.

1 polubienie

Czy ja si─Ö mog─Ö pod┼é─ůczy─ç i r├│wnie┼╝ poprosi─ç o pomoc przy buildzie monka?

mo┼╝esz

Witam

W chwili obecnej brakuje ci i MUSISZ je założyć

• bro┼ä nar─Öczna Khim Lau za Hamburger
  • r─Ökawice setowe Sprawiedliwo┼Ťci oraz
  • karwasze Pami─ůtka Cezara
  • pier┼Ťcienie - Zodiak
    i do wyboru zwyk┼éa Jedno┼Ť─ç a po wzmocnieniu
    postaci zmienisz na Jedno┼Ť─ç ┼╗ywio┼é├│w,

G┼éowe sobie zepsu┼ée┼Ť - czy┼╝by┼Ť rolowa┼é zr─Öczno┼Ť─ç na zr─Öczno┼Ť─ç? a zostawiaj─ůc ÔÇť┼üapk─ÖÔÇŁ - oczywi┼Ťcie do wymiany,

• W Porywistej Szar┼╝y ustaw run─Ö Nawa┼énica,
  • Powalaj─ůcy Podmuch ustaw run─Ö, bo nie masz ┼╝adnej - proponuj─Ö
    Władca Wichrów,
  • zmie┼ä mantr─Ö na Zbawienie,
  • Lekki Krok zamieniasz na Harmoni─Ö a je┼╝eli chcesz mie─ç szybko poruszaj─ůcego si─Ö monka to zmieniasz bro┼ä Serce Szronu na nar─Öczn─ů M┼Ťciwy Wicher uzyskasz najszybsz─ů posta─ç w Diablo +90% do szybko┼Ťci ruchu i m├│wi─Ö o szybko┼Ťci podstawowej ÔÇťz butaÔÇŁ ┼╝e tak powiem przy okazji zwi─Ökszysz sobie obra┼╝enia, nie┼╝le wypada te┼╝ Furia +70% do szybko┼Ťci podstawowej zwi─Öksza r├│wnie┼╝ nasz dps oraz co dziwne nasz─ů obron─Ö - ku mojemu zaskoczeniu Furia ma t─ů w┼éa┼Ťciwo┼Ť─ç i pomin─Ö inne bronie np. ┼Üwiniobij bo nie zwi─Ökszaj─ů szybko┼Ťci ruchu - jedynie Barb WW mo┼╝e tutaj konkurowa─ç ale on
    osi─ůga w wersji ÔÇťpodstawowejÔÇŁ "tylko + 70% do szybko┼Ťci ruchu - pomijam mo┼╝liwo┼Ťci jej zwi─Ökszenia, bo takie ma ka┼╝da posta─ç,
  • w kostce wymienisz sobie karwasze na naramy na
    Opończę Pozyskiwania

poni┼╝ej masz link do zobaczenia jak taka posta─ç powinna/mo┼╝e wygl─ůda─ç

pozdrawiam

ps.
pomin─ů┼éem rolle w itemach aby na pocz─ůtku za bardzo ci─Ö nie przyt┼éacza─ç

dzi─Öki,
sporo itk├│w mi brakuje dlatego wygl─ůda to jak wygl─ůda ale b─Öd─Ö wiedzia┼é czego szuka─ç