Problem z czatem klanowym

Witam. Od paru dni nie mogę pisać na klanowym czacie. Pisze że nie mam uprawnień kod błędu 10014. Rozmawiałem z przywódcą, nie zostałem zablokowany. O co chodzi?

Witaj Ion!

Wygląda na to, że jest to bład który pojawił się niedawno ale jest już sprawdzany. W tym wątku zbierane są informacje odnośnie tych błędów : Communities Are Not Working After Maintinance - Technical Support - Diablo 3 Forums
Dzięki za cierpliwość poczas gdy deweloperzy pracują nad naprawą tego błędu.

1 polubienie

2 tyg. temu to niedawno?
Problem się rozrasta - od 3 dni nie ma żadnego podglądu mojego klanu - “klan jest obecnie niedostępny”, czatu brak…

Możecie grać ze znajomymi??

witam, problemy nastraja od braku kontroli nad klanem po brak możliwości grania ze znajomymi ,często ze znajomymi mamy błędy typu pokazuje że ktoś jest na sezonie gdy jest na normalu i odwrotnie ,kolejny błąd jest taki że nawet jak już pokazuje kogoś ze jest np na sezonie tak jak Ja to niekoniecznie mogę go zaprosić do wspólnej gry natomiast inna osoba z mojej grupy ma taka możliwość , kolejna sprawa podczas gry ze znajomym sprawdzając listę znajomych mogę dowiedzieć się że kolega z obecnego party jest od kilku niedostępny .Wiec chciałabym się dowiedzieć kiedy problem zostanie rozwiązany bo stało się to już męczące