Problem z ilością fps

Witam mam problem z ilością FPS w grze. Przy ustawieniu wszystkich detali oraz grafiki na najniższe mogę osiągnąć maksymalnie 100 fps średnio mam 70 fps. Sprzęt Geforce 3060 130W, Intel 7 11800, 32 ram, win 11 wydaję mi się że taki sprzęt powinien lepiej sobie dawać radę z grą, która już ma swoje lata. Od razu nadmieniam, że wszystko jest zaktualizowane i nie mam ustawione max fps w grze na 100.

Nie, no, 70… jak grać…
Vertical Sync wyłączone?

Przy okazji… A w czym ma pomagać włączenie pionowej synchronizacji? Czytałem komunikat programu o synchronizacji z monitorem, ale… po co, co ma to dawać?

Tak jest włączone, nadmieniam iż te 70 fps to mam przy graniu w pojedynkę. Pomimo włączonej małej ilości efektów przy 4 graczach fps spadaja do 40.

Monitor ma odświeżanie 70Hz, vsync włączony i dlatego masz ile masz.
Klatkowanie podczas gry to nie twoja wina tylko serwerów blizza. Pomaga wyłączenie area damage u kogo nie potrzebne.

Monitor jest 165 hz, włączenie sync odrobinę podniosło fpsy, lecz nadal gra jest niegrywalna przy 4 graczach.

Czy wszystkim w grupie klatki spadają czy tylko tobie?
Ja gram w D3 na 2500K i starym gtx 760. Problemy z klatkowaniem tylko jak się serwery przytkają od obszarowych czy Firebirda i nie ma to żadnego związku z hardware po mojej stronie.

gra jest niegrywalna przy 40…ja mam 12 na solo i nie żebym wył z zachwytu ale grać się da i to na HC :slightly_smiling_face:ale oczywiście trzymam kciuki żebyś ustawił jak najlepiej,powodzenia