Problem z logowaniem KOD1 i KOD 1016

Ostatnio mam problemy z logowanie, a właściwie już tak nie ostatnio bo ze 2 miesiące. ta sytuacja nasila się czasami a czasem jest całkiem fajnie i gra przebiega płynnie. Ma ktoś podobne z Was problemy i wie jak to rozwiązać ? dziękuje za odp . L

O kodzie 1016 jest sporo wątków na forum w Pomocy Technicznej. Na nic jednak to pisanie, bo Blizzard i tak nic z tym nie robi. Proponowane przez adminów rozwiązania nie działają a problemy są od ostatniej aktualizacji. Przez to nie jestem w stanie pograć na serwerach EU bo co kilka minut wywala. Za to gram sobie na serwerach US, kosztem wyższego pingu niestety. Tam nie wyrzuca z gry.

Mnie nawet nie chciało zalogować a ostatnia próba zakończyła się tym,żę napisano “mamy pracowity dzień” i 242 minuty czekania…buahaha

To mnie pokazało 1183 minuty oczekiwania a po 10-15 minutach zeszło na 863 minuty. Pewnie zaraz napiszą że mają przeładowane serwery przez akcję “Zostań w domu” - nie widze problemu - dołóżcie kilka serwerów i po problemie.

teraz to mam tak,że nawet nie chce mnie zalogować,jakby przycisk zaloguj nie działał :stuck_out_tongue:

problem z kodem 1016 rozwiazalem instalujac program do vpn. Dzwoniac do swojego dostawcy internetu od razu wyjasnil mi ze jest to spowodowane prywatnym ip i musze sobie wykupic publiczny co oczywiscie zrobilem i zadnego rozlaczenia battle net nie uswiadczylem od momentu korzystania z programu . Dostawca wyjasnial mi ze to jest zabezbieczenie jakies blizarda i po prostu prywatne ip odrzuca jesli jest zbyt duza ilosc logowan z jedengo ip, cos w tym stylu (troszke niezrozumialym informatycznym jezykiem sie poslugiwal jak dla mnie :slight_smile: ). Ogolnie blizzard robi troszke popeline majac z czyms takim problem

Dobrze zrozumiałe, że suma sumarum sprawa ‘‘leży’’ dopóki w Blizzardzie nie podejmą tego tematu. Co z rozmowy wynika że nikomu się z tym za bardzo nie spieszy… Ale tutaj przychylę się do sugestii YaMan, że faktycznie może tak być, że zakładając rano. Kiedy po nocy loguje to działa długo i płynnie. A potem wraz z liczbą logowań w ciągu dnia coraz więcej rozłączeń, coraz krótszy czas połączenia…

Nie bardzo się znam na tych internetowych czary mary ale jeżeli zapłaciłem za grę to chcę grać. zamiast tego mam kombinować czy grac rano wieczorem czy system przeinstalowć.
Co to ma ku…a być.?
Jak bym wiedział to bym na płycie grę kupił.
Wszyscy mają ten sam problem, ale blizzard ma nas w dupie.
“Zapłać za grę i się odwal” - teraz to chyba ich strategia na obecne czasy.
Pozdrawiam wszystkich.
Ten co tylko chciał pograć.

Tak to końca aż chyba nie jest z tą d***. Wczoraj był komunikat że problemy z serwerami są badane, i faktycznie cały dzień gra przebiegała płynnie. Dopierob w godzinach późnych wieczornych były problemy, ale to może było przeciążenie ?