Problem z przedmiotami pierwotnymi na konsoli ps4

Witam. Osiągnąłem 70 poziom szczeliny i nie wypadł mi gwarantowany przedmiot starożytny pierwotny. Poza tym, już wbiłem 73 poziom głębokiej szczeliny i grałem sporo a itemków pierwotnych brak. Grę mam zaktualizowaną do najnowszej wersji. Czy na konsolach playstation 4 nie ma tych itemków pierwotnych? Czy może po prostu nie ma gwarancji wypadnięcia przedmiotu pierwotnego nawet po osiągnięciu 70 poziomu głębokiej szczeliny? Proszę o pomoc…

A grasz postacią sezonową?

Nie gram postacią sezonową. To tylko na sezonie mogą wypaść pierwotne itemki? Jeśli tak, to mam pytanko dodatkowe. Czy np gdy zagram na sezonie, to potem po jego zakończeniu otrzymam te pierwotne przedmioty?

nie dostajesz primala dla każdej postaci,dostajesz RAZ za osiągnięcie 70.Raz w każdym sezonie ale także tylko raz poza sezonem.I tak,zarówno postać jak wyposażenie po sezonie po prostu przechodzi w tryb niesezonu

Ja nie dostałem w ogóle żadnego primala (ani jednego…), grając poza sezonem. A tak jak napisałem powyżej, osiągnąłem 70 poziom głębokiej szczeliny. Wiem, że tylko raz się dostaje taki przedmiot ale nie dostałem go w ogóle. Napisałeś/aś że (cytuję: “ale tylko raz poza sezonem”) . Czy tzn. że na non-sezonie też powinien wypaść primal? Czy po prostu jedyna droga to grać w sezonie, dropnąć primala i czekać aż sezon się skończy aby przedmiot przeszedł do trybu non-sezonu?

uporządkujmy.W momencie gdy pierwszy raz robisz 70 (nieważne sezon czy nie) i zabijasz strażnika wypada pierwszy primal.Obligatoryjnie.Jeśli nie masz błąd ale z doświadczenia wiem że prędzej przeoczyłeś,spaliłeś,zgubiłeś.Ale już mniejsza z tym.Bylo minęło.Od tego momentu mogą ci wypadać kolejne primale z gry,craftu,handlu.To zależy oczywiście od szczęścia i poświęconego czasu.Ogólna zasada jest taka że statystycznie co 400 legend poleci primal.I nieważne czy grasz sezon czy nie.Poziom Gr 90-100 to maksymalna ilość legend jakie dostajesz więc optymalny poziom do biegania za primalem.Powodzenia

Wg informacji z anglojęzycznego forum, jeśli dobrze rozumiem, to tylko na sezonowej postaci otrzymuje się achievement za ukończenie poziomu 70 głębokiej szczeliny, oraz jeden itemek pierwotny. Jeśli natomiast chodzi o non sezon to niby tylko się odblokowuje możliwość wypadnięcia primala, ale on nie jest gwarantowany. (Na pewno nie przeoczyłem ani nie spaliłem itemka… ) Dam linka do wpisu (może komuś się przyda). Dziękuję za pomoc :slight_smile: Done GR70 But still no primal drops - #2 by Maskraider-3992 - Bug Report - Diablo 3 Forums