Problem z siecią 1016

Każdego wywala od początku sezonu, jak maja jeszcze jakichkolwiek ludzi pracujących albo chociaż czuwających nad tą grą to może na miesiąc naprawią. Najbardziej śmieszy mnie w tej sytuacji jak niebieski z Activision Blizzard, każe ci wyłączyć antywirusa odinstalować jakiś program usunąć system32, skontaktować się z dostawcą internetu i zapytać dlaczego gra Diablo 3 ci nie działa, uruchomić ją w dla windowsa vista w trybie 8 bitowym. No ku… ludzie bądźmy poważni albo czy im się poprzewracało do końca od tego wirusa i protestów w Hongkongu.

4 polubienia

Do 1016 jakoś sie już przyzwyczaiłem, chociaż do ostatniej aktualizacji był rzadki, ale teraz jest ciekawiej. 1016 wywala, a zaraz potem przy próbie logowania Kod 2. Ponowne logowania i wchodze do gry.

Jak można grać jeśli po 5 min rozłącza i wyświetla się komunikat 1016 i tak już chyba z 15 razy. Miałem zamiar kupić zakupić D4 ale jak widzę podejście do rozwiązywania problemów to zaczynam się zastanawiać czy ma to sens.
Dobrze było by admiratorzy tego forum poinformowali użytkowników gry że coś się z tym problemem dzieje, że został zgłoszony i będzie w najbliższym czasie rozwiązany.

1 polubienie

Witam
Mam ten sam problem zachęcam innych graczy, żeby o tym pisali to może ktoś zauważy, że problem nie leży po stronie naszego sprzętu, systemu czy łącza internetowego.

Witam
Czy też tak macie że w blizzard launcher wywala z sieci i pokazuje co kilka minut Wejdz do sieci?
Od miesiaca nie moge pograc w HS i D3 jak nie moge sie zalogowac albo wywala z gry
Powie mi ktos czemu na serwerach US nie wywala grałem 2h tylko ping za wysoki ???

Edit: zainstalowałem VPN windscribe i dziala,

Ja też mam ten problem, cały czas w losowych momentach wywala 1016, sprawdzałem na dwóch różnych łączach i dziwo dziś na LTE 1016 wywaliło mi tylko raz… ale stało się więc łącze/ISP nie jest raczej problemem. Proszę o naprawienie błędu.

A co ma pomóc ten programik VPN windscribe?

Tak sobie myślę, że może jest ktoś kto ma na Reddicie konto i by spróbował napisać, że mamy w EU takie problemy? Przecież wychodzi na to, że jest już spora grupa graczy która nie może pobrać przez ten błąd. Nasze forum to mam wrażenie że i tak jest pomijane przez producenta gry

1 polubienie

zmienilem IP i dziala…
miałem takie same problemy co wszyscy

ja nawet windowsa zainstalowałem od nowa i nic, dalej wywala błąd 1016 i to nie jest wina sieci, bo nie mam problemu z grami np na steamie, tylko wina blizzarda

Od wczoraj zrobiłem kilka szczelin i nie było problemu może coś naprawili :slight_smile:

Jednak przypadek :frowning: mega żałosne

Zainstalowałem VPN dziś i wydawało mi się że pomogło, rano wszystko było bez problemów lecz teraz jak się zalogowałem na VPN problem powrócił czyli ukrycie i zmiana IP nic nie dają. Jak przedmówca powiedział wcześniej udało się kilka szczelin przejść ale to było rano. Teraz jest masakra. Wiec problem nie leży po stronie regionu czy IP wydaje mi się że to jest po stronie Blizzarda i aktualizacji którą wydał.

Mam to samo ale po przeinstalowaniu na win 10 . Dostawca internetu ma protokol IPV4 , zastosowalem sie do powyzszych wskazowek i nie idzie pograc dluzej jak 15 minut bo kod 1016, a nawet czasem jest problem z zalogowaniem . Natomiast pracownik dostawcy doradzil mi ze moze pomoc ip publiczny . Ktos wie o co chodzi ? Szerzej oczywiscie bede rozmawial z dostawca dopiero w srode

Potwierdzam również że u mnie to samo, może polska jest mało ważnym rynkiem dla Blizzarda :confused: współczuję ludziom którzy kupili dopiero co grę i maja tego typu start, nie da się grać

nie rozumiem dlaczego problem jest bagatelizowany? jako osoba ktora nabyla produkt chcialbym z niego korzystac , niewiem czy problem lezy w tym ze mam widnwosa 7 czy 10, czy ze mieszkamy w europie a blad nie wyskakuje na serwerach amerykanskich , nie obchodzi mnie to , kupilem dzialał , i chialbym zeby dalej dzialał. pozdrawiam

ktoś już to naprawił?

Nie. Nadal nie działa.

Od trzech dni w koncu mozna grac 1016 przestal istniec:)

Farciarz. U mnie bez zmian. Ale dla urozmaicenia 3006 i 1001 :wink: