Problem z siecią 1016

Witam , po próbie logowania do gry wyskakuje mi błąd 1016, co zrobić aby rozwiązać ten problem ? Pozdrawiam.

3 polubienia

Proszę o pomoc gram i wyskakuje problem z połączeniem błąd 1016

3 polubienia

Znalazlem takie cos: https : //thedroidguy . com/how-to-fix-diablo-3-error-code-1016-issue-easy-fix-1110137

Cześć!

Jeśli chodzi o ten bląd zwykle skuteczne są te kroki:

  • uruchomienie Diablo w wersji 32 bitowej. W aplikacji Blizzard idz do ustawień gry Diablo 3, tam zaznacz “Uruchom klienta 32 bitowego”
  • jeśli jest zainstalowany program Razer Chroma, albo go tymczasowo odinstaluj albo sprawdź czy jest tam zapisany profil dla Diablo 3. Jeśli tak - usuń go. (Dotyczy to też innych programów które mogą zarządać dostępem do sieci)
  • odnawianie adresu IP Zwalnianie i Odnawianie Adresu IP Oraz Opróżnianie DNS - Pomoc Blizzarda

Mam ten sam problem od dwóch lub trzech dni.

Ja też mam od kilku dni ten sam problem. Zaktualizowałam Windows 10 i wszystkie drivery, odnowiłam IP, zresetowałam sieć, ustawiłam też obsługę gry w trybie 32-bitowym i nadal wywala mnie z gry. Bez względu na postać jaką próbuję grać. To mnie (i nie tylko ) coraz bardziej irytuje. Jeszcze kilka tygodni temu gra działała bez zarzutu, a teraz nie da się grać.
Dodam, ze komp jest czysty.
Co dalej?

Problem pojawił się zaraz po ostatniej aktualizacji z 3 marca. Wasze instrukcje niczego nie rozwązują. Ogarnijcie to w końcu ponieważ nie jesteśmy w stanie grać niezależnie od trybu rozrywki. Zamiast wysyłać standardowe utarte poradniki sprawdźcie to jako PROBLEM a nie jako pojedyńczy incydent.

Niestety Wasze porady nic nie dają. Problem jak się pojawił tak nadal jest i niestety jak widać nie zamierzacie z tym nic zrobić.

Witam mam ten sam problem. I również problem ten pojawił się zaraz po aktualizacji…Pozdrawiam

Ciągle to samo, resetowałem wszystko kilka razy i nic! Może jednak ktoś się zainteresuje problemem!

Cześć, mam ten sam problem z błędem 1016. U mnie wystąpił mniej więcej od zakończenia ostatniego serwera PTR. Jednak po szerszej rozmowie i innymi graczami na czacie problem ten pojawiał się już wcześniej, i nikt nie znalazł żadnego rozwiązania tego problemu. Nadmienię, że próbowałem wszelkich dostępnych rozwiązań dostępnych w necie i nic. 10-15 min rozgrywki ( nie raz krócej lub dłużej ) i pojawia się znany błąd 1016. Także, zwracam się z uprzejmą prośbą do Supportu o pomoc i naprawianie zaistniałego nieszczęścia. Zwłaszcza, że w ten piątek o 17 zaczyna się nowy sezon :smiley: Pozdrawiam

1 polubienie

dzisiaj nie da się nawet zalogować, naprawdę nie ma tu nikogo kto się zainteresuje problemem?

Witam

Po kilku minutach gry błąd 1016

Pozdrawiam

1 polubienie

Problem dalej istnieje , nic nie pomaga. Po kilku chwilach pojawia się błąd 1016. Robi się mało przyjemnie. :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Również problem z błędem 1016. Pojawia się różnie - raz po kilku minutach, czasem uda się “pograć” do 1h.

1 polubienie

Wszystkie sterowniki aktualne, winda zaktualizowana niestety błąd 1016 wyskakuje regularnie co 10-20min. Bardzo proszę Support o pomoc. Wszystkie wątki przejrzałem niestety nic nie pomogło. Pozdrawiam

Odpowiedź od Yenredyn to jest kopiuj wklej z wcześniejszych wiadomości. Próbowałem zagrać teraz i w przeciągu 30 min pojawił się komunikat 4 razy. Tak się nie da grać. Niech szanowny moderator się za to weźmie i zgłosi problem z poprawką do Blizzarda.

1 polubienie

Ja póki co mam dość. Z powodu błędu nie skończyłam ani jednej szczeliny, o postępach sezonowych można zapomnieć.

1 polubienie

Po wyjsciu wacraft3:reforged nie moge grac w D3 i HS, widze ze nie tylko ja mam takie problemy…Jak powyżej zrobiłem juz wszystko i dalej nic ciagle wywala z HS i D3
Czy ktoś wogóle robi cos z tym problemem?

Poważnie nikt się nie zainteresuje? Ewidentnie błąd leży po stronie Blizzarda. Zastosowałem się do waszej instrukcji, nie pomogło. Od nowa sciągnąłem i zainstalowałem D3, nie pomogło. Postawiłem system na nowo, nie pomogło. 5 minut w grze i błąd - trzeba mieć anielską cierpliwość…