Problem z siecią 1016

Podczas rozgrywki (niezależnie od trybu) pojawia się błąd “Problem z siecią 1016”. Odnawianie adresu IP, uruchamianie w wersji 32-bitowej bądź w trybie administratora nie rozwiązuje problemu. Gracze zgłaszają ten sam błąd od kilkunastu dni i przede wszystkim od ostatniej aktualizacji. Czy ktoś z Supportu może odpisać jaki jest status? Czy macie zamiar cokolwiek z tym zrobić? Chciałbym zaznaczyć, że przed aktualizacją gra działała tip top.

Cześć, mam ten sam problem z błędem 1016. U mnie wystąpił mniej więcej od zakończenia ostatniego serwera PTR. Jednak po szerszej rozmowie i innymi graczami na czacie problem ten pojawiał się już wcześniej, i nikt nie znalazł żadnego rozwiązania tego problemu. Nadmienię, że próbowałem wszelkich dostępnych rozwiązań dostępnych w necie i nic. 10-15 min rozgrywki ( nie raz krócej lub dłużej ) i pojawia się znany błąd 1016. Także, zwracam się z uprzejmą prośbą do Supportu o pomoc i naprawianie zaistniałego nieszczęścia. Zwłaszcza, że w ten piątek o 17 zaczyna się nowy sezon :smiley: Pozdrawiam