Proszę o ocenę. Barb

Witam wszystkich :wink:,
chciałbym prosić Was, graczy Diablo 3 o ocenę mojej postaci DummR.
Jestem nowym graczem, kompletnym laikiem który nie kopiował setów, buildów tylko
robił tak aby dobrze się grało.
Jak na razie jeśli chodzi o szczeliny i inne wyzwania to nie mam problemów z ginięciem jednak, nie zadowalają mnie obrażenia.
Doradźcie cuś proszę.
Jestem gotowy na opinie że cała postać jest spartolona, może tak być ponieważ nie znam się a chciałbym się poznać bo gierka mnie wciągnęła(a raczej pochłonęła mój urlop).
Nie chciał bym jednak jakiegoś hejtu tylko chodzi mi o normalne konstruktywne opinie i rady bez zbędnego jadu w tych i tak nieciekawych czasach.
Pozdrawiam i proszę o pomoc :kissing_heart:
DummR

Tak, jak kolega napisał wyżej- barbem gra sie teraz pod tornado i rozprucie- załóż te 2 części setu Pustkowi- dokończ zadanie sezonowe by dostać resztę części setu.
Na razie bedzie Ci brakować furii więc w Tornadzie i Tąpnieciu wybierz rune na przyrost furii.
Zamiast Rzutu bronią wstaw Rozprucie ,a zamiast Lawiny- Przezwyciezenie bólu(człowiek z żelaza) lub Bitewny szał.
Poza tym tak jak powyżej pisał kolega szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj przez farmę na zwykłych szczelinach i głębokich reszty ekwipunku.
Nie zapomnij o odpowiednich mocach wrzuconych do kostki- dają dużego dobrego- jesli chcesz dowiedziec się więcej o barbie - Kaczuś wrzucił w zakładce barbarzyńcy poradnik na ten temat.
Powodzenia

1 polubienie

Set już mam cały a co do biżuterii i miecza to wszystko znajde w szczelinach?
Czyli cierpliwość i wypadnie.
Dziękuję wam bardzo i na pewno skorzystam z rad.
Pozdrawiam :slightly_smiling_face: :wink: