PS4 - problem z trofeami

Witam,

mam problem z wersją Diablo III na ps4. Grałam na swoim koncie, partner w późniejszym czasie na swoim. Trofea wpadały normalnie na obu kontach. Potem ja dołączyłam do jego gry (jedna konsola, dwa pady) i od tamtej pory na mojej indywidualnej grze nie dostaje pucharków. Zmieniłam postać, zaczęłam grę od początku i nic to nie daje. Partner natomiast zdobywa trofea normalnie. Juz brakuje mi pomysłów z czego może to wynikać. Inne gry działają normalnie i nie ma takiego problemu.

Witam ja mam podobny problem, grałem kiedyś. Kumplem na jednej konsoli, od początku kampanii i obojgu nam zaliczało trofea, ale mnie nie dodało za zabicie króla szkieletów. Tzn w grze pokazuje jako zaliczone, ale w PS4 trofea niestety nie:/ próbowałem każda postacią, hardkor, sezon, normalnie wszystko i nie mogę zaliczyć tego jako trofeum i koniec. Jak to naprawić?

Halo Blizzard? Jest na to jakiś sposób?

Witam
Na PS4 chciałbym wbić platynę w trofeach. Trofeum I po żniwach nie zostało zaliczone mimo że ukończyłem grę wielokrotnie. Brakuje mi go do platyny. Proszę o pomoc.

“Diablo III: Reaper of Souls” “Do piekła, wiedźmo wściekła” Trofea
Kampanie zaliczlem każdą postacia, kazdym trybie.
Prosze o pomoc