Pytanie - buildy pod set pustkowii

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć który build pod to będzie najlepszy? Widząc tabele wyników jestem mocno zdziwiony - nie widzę buildów,które miałyby w kostce czaszkochwyt - co się stało?

Nie jestem specem od barba, wydaje mi się, że to nie nie tornado jest głównym skillem do zabijania tylko rozprucie.

Ale tornado też jest ważne(ma to w opisie za 6 elementów zestawu). To jeszcze inaczej - czemu używana jest tam szarża i Obrączka Potęgi w Kostce Kanaiego?

Stało się Ambo, Lament i premia 6pustkowi.
wszędzie te same buildy z drobnymi różnicami np. na icy-veins.

tylko czemu obrączka potęgi(umiejętnośc pod nią) a nie np jakiś okrzyk?

szarża daje mobilność nawet z wykorzystaniem zwykłych broni legendarnych czy tam istvanów, dobrze się komponuje z “kręceniem” (znaczy nie przeszkadza), i chyba nie ma lepszego itemu na przeżywalność dla barba. Skok byłby może lepszy, tylko ten cooldown i długa animacja, tąpnięcie mocno nas zwalnia. Okrzyk też się zmieści.
edit: ja nie znam aż tak dokładnie mechaniki, ale dodaj do tego buildu czaszkochwyt, dobij 30% ww z itemów, zabierz ambo i już nikogo nie zabijesz:P

po co zabierać ambo? czaszkochwyt to pierścień a ambo to broń w kostce, bardziej mnie interesuje np odpowiedź czemu obrączka a nie czaszkochwyt jako pierścień w kostce skoro czaszkochwyt daje chyba 200% więcej do “kręcenia się”

400% nawet.
nie każę zdejmować, tylko chciałem powiedzieć, że zdecydowana większość w “total damage” to rozprucie, a nie ww.
Sam nie testowałem, przyznaję, ale czytałem jak ktoś przeliczał, ile w “total damage” może zadać ww (przy założeniu czaszkochwytu i +30% z itemów) i wychodziło to mizernie.
Może powienien się wypowiedzieć ktoś bardziej doświadczony, ale wieje tu pustką niestety.

slafbz, ja nie neguję wcale rozprucia,ba, uważam,że jest świetne
poprostu pytam czemu nie byłoby lepiej zamiast obrączki potęgi dać do kostki czaszkochwyt i w umiejętnościach zamiast np szarży bądź tąpnięcia dać dodatkowy okrzyk np? przecież ten build jest na tyle szybki,że chyba aż takiej redukcji obrażeń nie potrzeba bo jest rozprucie a % z tornada to jednak dodattkowy damage?

Dodatkowy damage z ww faktycznie jest, ale jak czytałem bardzo nieduży (coś rzędu 10% w całkowitych obrażeniach liczone na podstawie szybkości zabijania).
Mi osobiście z szarżą gra się bardzo wygodnie, jest bardzo mobilna (ta runa bez cooldownu). ja widzę takie zalety, które mnie przekonują.

  1. jak mam jeszcze słabe itemy to damage z rozprucia już jest porządny i wystarczy na powiedzmy gr90, ale przeżywalność mam na poziomie gr50. obrączka potęgi załatwia tą sprawę.2
  2. jak masz już zoptymalizowane itemy i robisz powiedzmy gr110+ to obrączka potęgi chroni cię przed one hit deadem.
  3. czaszkochwyt natomiast daje tylko dodatkowy damage i to niewielki
    Tak ja to widzę i tak sam siebie przekonuję.
    Zakładam, że są bardziej zaangażowani i ambitni gracze niż ja, i staram się ich słuchać, zakładając, że nie kłamią^^

Obrączka daje do 80% redukcji obrazeń. Dmg z czaszkochwytu można nadrobic paragonem, gem levelem, augumentami. Z redukcją tego nie zrobisz.

Wiecej dmg z czaszkowchwytu nic ci nie da jak bedziesz padal co chwile

Build od Rhykkera na YT https : // www . d3planner . com / 828613199
Tornado damage - 10,833,701,873 dps
Rend damage - 3,929,836,655,026 dps
Liczby mowia wzystko.

tornado przeciez nic nie bije, w poprzednim sezonie tak gralem zrobilem 120 solo, zeby tornado cos bilo to trzeba miec po pierwsze duzo obszarowek, po drugie duza szybkosc ataku zeby zrobic jakis sensowny breakpoint, czyli albo gem na szybkosc albo furia, w porownaniu do rendu to jest moze 1% dpsu… obecnie juz zrobilem 125 solo rendem na niestarozytnej broni…