Sezon 28 – Obrzędy z Sanktuarium – rozpoczęty!

Sezon 28 – Obrzędy z Sanktuarium – rozpoczęty!

Sezon 28 – Obrzędy z Sanktuarium – rozpocznie się 24 lutego o godzinie 17:00 czasu polskiego. Wykonujcie postępy sezonowe, a dzięki Ołtarzowi Obrzędów zapewnicie sobie potężne moce.

Wyświetl cały artykuł

Szukam aktywnego klanu na start nowego sezonu, poważne pushowanie przez pierwsze 24h

Pewnie nikt niebieski mi nie odpowie, ale spróbuję.
Skoro sezon 27 nie skończył się o podanym czasie - podobno koniec nastąpił około 22:50, a nie o 17:00 - to jaka jest gwarancja że sezon 28 wystartuje o 17:00 a nie z wielkim poślizgiem?

Teraz wielką i fundamentalną różnicę robi minuta w te lub w tamte, ale później sezon wlecze się wiele miesięcy, więc… w czym problem?

Spoko nowy sezon. Nowe możliwości. Ale jak grać skoro trzeba stać w kolejkach. Nie pamiętam takiej sytuacji. Dla mnie mega wtopa. Nie ukrywam że czekałem na ten sezon. A teraz po wczorajszych oczekiwaniach dałem sobie spokój z tą grą. Nie polecam i nie pozdrawiam

1 polubienie

Naprawcie serwery bo wejść do gry nie można XD

dobrze synu mówisz :slightly_smiling_face:

Zróbcie coś tymi cholernymi kolejkami.

jest problem jeden w grze jeśli sie zdobędzie pieczęć o braku poziomu wymagań przedmiotów , to potem nie można w kostce zmieniać przedmiotów rzadkich w legendarne, to jest bardzo komplikujące a nie da sie zresetować tych pieczęci

Wszystko działa jak należy. Po prostu musisz przyjąć, że wszystkie przedmioty, które zbierzesz przed wskoczeniem na lvl70, są do zniszczenia u kowala. A kowal, żeby robił przedmioty lvl70, musi być podniesiony do poziomu 12. Gdy to zrobisz, wykonuj u niego przedmioty “z najwyższej półki” - i choć mają oznaczenie “poziom 1” to tak naprawdę mają poziom 70.

mam tą pieczęć i wbiłam lvl 70