Sezon 29: Wizje Wrogości się zakończył

Sezon 29: Wizje Wrogości się zakończył

Sezon 29: Wizje Wrogości rozpocznie się 15 września o godz. 17:00 czasu polskiego. Wejdźcie do Diabelskich Szczelin i wycinajcie w pień groźnych wrogów, by zdobyć przydatne nagrody.

Wyświetl cały artykuł

Widać, że nowy afiks (Resource Leech) zdecydowanie nie przypadł graczom do gustu i został usunięty. Podobno (tak czytałem) w D4 też był taki afiks i też się nie przyjął :stuck_out_tongue:

No i limit 800 paragonów dotyczy teraz tylko trybu solo. Płacz o to na amerykańskim forum był niesamowity :wink:

800 para dotyczy całego sezonu

Cytuję:

Można teraz rozdysponować w sumie 800 punktów mistrzostwa dla postaci w trybie Wyzwanie solo.

“Wprowadzamy do systemu punktów mistrzostwa zmiany dopasowane do Wyzwania solo i motywu sezonu 29”

Zmiany w punktach mistrzostwa to nie tylko limit 800, więc będą dostępne dla całego sezonu, ale limit 800 dotyczy tylko postaci SSF.

W informacjach o PTR patcha 2.7.6 było:

You can only assign a total of 800 Paragon Points to your character.

W informacjach o patchu 2.7.6 jest zaś:

You can now assign a total of 800 Paragon Points to your solo Self Found character.

Czyli, według mojej logiki, ostatecznie zdecydowano, że limit będzie dotyczył jedynie postaci w trybie solo (na PTR był dla wszystkich).


EDIT: Ahhhh, wersje tłumaczone chyba są w tyle (jak zwykle). Bo w oryginale jest (pogrubienie moje):

This change is exclusive to Season 29 and applies to all modes.

Czyli jednak pewnie kicha. Okaże się w piątek. :man_shrugging:

ehh, trochę więcej wiary we mnie :slight_smile: tu masz link, było potwierdzenie z blizza, że 800 para dotyczy całego sezonu, włącznie z metą.

(https://www.youtube.com/watch?v=xwqkpEhMCKo)

Witam

Jaki sens miałoby wprowadzenie motywu sezonowego (paragony z limitem) i potem ograniczenie się z tym motywem jedynie do trybu solo? - czyli motyw sezonowy, który nie jest motywem sezonowym.

Taki ruch spowodowałby, że tryb solo by był martwy i nikt czy prawie nikt by go nie grał, bo i po co? skoro można by sobie zagrać sezon w trybie normalnym bez tego bardzo małego limitu.

@Patrycja zapewne ma rację ale że Blizz już niejednokrotnie dowodził swojej indolencji czy “pomroczności jasnej”, to ostatecznie sami to zweryfikujemy za tydzień kiedy rozpocznie się nowy sezon - jeżeli ograniczenie limitu paragonów będzie dotyczyło całego sezonu to jak dla mnie jedynie tryb solo
będzie wchodził w rachubę - gdyby było inaczej to od razu ten tryb jest skipowany a Blizz dorzuca do swoich “osiągnieć” kolejny idiotyzm z wielu które już ma na swoim rachunku.

pozdro

a dla mnie wyjście jest jeszcze inne.I tak gram tylko solo i będę tworzył karierę w trybie SSF od zera.Z zapowiedzi wynika że będzie on dostępny już od aktualizacji więc zamiast mordować się sezonowo na paragonie 800 przez te pół roku prawdopodobnie wybiorę grę niesezonową w warunkach kóre nie powstrzymajo mojego dzikiego pędu do rozwoju postaci.Tak,rozumiem że exp z sezonu dostałbym potem i tak,sądzę jednak że przyjemniej i sensowniej będzie biegać z mocą paragona 2000+ na przykład

Tryb SSF jest tylko dla sezonowych postaci.

hm,z artykułu to nie wynika,co więcej tryb SSF jest w nim opisany jako wchodzący z aktualizacją juz przed sezonem i wprowadzony DO GRY a nie do sezonu.We wtorek się okaże,inaczej moja koncepcja legnie w gruzach.No bo patrz pan,drugiego dnia sezonu wszystkie dziewczyny majo 800,po trzech kolejnych,dzięki materiałom z sezonowych portali wszyscy mamy kościołowe dresy pierwszej jakości na sobie.Ten sam poziom,porównywalne itemy i tysiące żądnych sławy zawadiaków rozpychających się w grze rankingowej.Olimpiada dla przygłupów Monty Pythona.Trzask resetowanych GRów (bo na tej lokacji nie pokonam Ponurej Magdy o 0,0001 sekundy) będzie słyszalny w najbardziej oddalonych osadach Czukczów

jeszcze raz, z uporem maniaka powtarzam, 800 para na sezonie, nie ważne co ktoś gra. SSF tylko na sezonie. Dałam tam wyżej linka do Raxxa. To będzie sezon botów, nikt nie będzie grał dla paragonu bo i po co. Tylko cookies i klucze. Dlatego jak kiedyś wcześniej napisałam, ten sezon mógłby być zabawny gdyby trwał 2 tygodnie. Ale w sumie to norma, gdy blizz coś sknoci to daje w trakcie sezonu podwójne ciasteczka. Ten sezon nie będzie miał nic wspólnego z wyrównaniem szans. Dla mnie dość martwy sezon bo głównie gram metę.

1 polubienie

Na testowym tryb SSF był tylko dla sezonu. Zobacz zresztą na zrzut ekranu w zapowiedzi sezonu - chekbox SSF jest jakby podrzędny w stosunku do postaci sezonowej, nie równorzędny, jak tryb HC.