Sezon 31 startuje 12 kwietnia

Sezon 31 startuje 12 kwietnia o 17:00 CEST.

Co oznacza, że Sezon 30 kończy się 31 marca, bądź 7 kwietnia (przyjmując oczywiście dotychczasowe trendy, że koniec sezonu jest w niedzielę).

Tym razem będzie powtórka z sezonu 20 - “Zakazane Archiwum”. Cytat z opisu motywu sprzed 4 lat:

Przez cały sezon nie będzie obowiązywało ograniczenie kategorii mocy legendarnych pól Kostki Kanaiego. Zwykle można użyć po jednej mocy z kategorii broni, zbroi i biżuterii, natomiast w sezonie 20 gracze będą mogli łączyć dowolne trzy! Będziecie mogli na przykład korzystać z dwóch mocy broni i jednej pozyskanej ze zbroi. A może postanowicie zamiast tego sięgnąć po trzy moce amuletów? Wybór będzie zależał tylko od was, a my już nie możemy się doczekać efektów waszego eksperymentowania z nowymi konfiguracjami!

Kosmetyki w nagrodę będą powtórzone z sezonu 7 i 17 (zwierzaki - jakiś Koszmarny Jednorożec i Goblin Skarbnik).

Zestawy od Haedriga:
Barbarzyńca - Pustkowia
Krzyżowiec - Roland
Łowca demonów - Esencja
Mnich - Szaty Tysiąca Burz
Nekro - Rathma
Szaman - Piekielny Kieł
Czarodziej - Tal Rasha

2 polubienia

dzięki za info dobry człowieku.Jak zawsze zresztą niezawodny

Dziękuję za info odnośnie sezonu 31.

Sezon 31 z wyborem trzech dowolnych mocy w kostce, będzie bez wątpienia dużo słabszym wzmocnieniem naszych postaci w stosunku do
obecnych Odłamków Dusz ale nie ma tragedii, bo są gorsze motywy sezonowe.
I ten progres naszych postaci też będzie dużo wolniejszy, bo w obecnym sezonie to Odłamek Dusz dostajemy niemal na samym początku, bo wystarczyło się wybrać na Króla Szkieletów i już był dając duży boost, bardzo duży boost do progresu naszej postaci, zaś z tymi mocami w kostce to po prostu te moce musimy najpierw pozyskać aby je potem wybrać i to jeszcze odpowiednie,
tak że nie ma szans abym w sezonie 31 wbił niemal 1.5K paragonów w 3 dni, tak jak to było w tym sezonie.
W trzy dni to dobrze jak coś sensownego uda mi się pozyskać, nawet przecież oddechów nie będziemy mieli na początku aby te moce pozyskiwać ale to w sumie niewielkie opóżnienie.

pozdro

będzie ołtarz więc levelowanie i progres to nie problem.Sezon 20 to jeden ze średniaków,obok potężnych jak eteryczne,zaklinanie broni czy odłamków duszy,słabych jak siły natury czy cap na paragona dostaniemy też takie.Kto nie grał 4 lata temu doceni,kto nie chce się męczyć na NS bez ołtarza też.Inni odpuszczą.Będą też wizje więc oddechów nie braknie

2 polubienia

Ołtarz to jest niesamowity boost do grania sezonów i umożliwia nam wbicie pierwszej postaci na 70 lv w około godzinę i to solo bez taxi.
Paradoksalnie znerfienie tego Ołtarza od 30 sezonu to sprawia, że nie mam ciśnienia by go robić cały, bo już zrobienie połowy czy trochę więcej daje nam najważniesze buffy włącznie z odblokowaniem wszystkich flaszek na dole, generalnie nie robię powyżej tej skrzyni potrzebnej z tych wyzwań - szkoda czasu.

Wizje są to prawda ale na początku i tak nie będziemy w stanie tego szybko robić, chyba że ktoś będzie miał farta tak jak ja miałem w
tym sezonie i trafiłem daibo dla monka od szarży i potrzebowałem oddechów aby tą moc wrzucić do kostki i robiłem wizje mając , nie pamiętam który tam miałem lv, chyba coś około 40tego czy 50tego ale zrobiłem i zaliczyłem chyba ze 30 dedów tyle że się opłaciło
bo wymęczyłem do końca te wizje i wpadły chyba dwa oddechy ale to wystarczyło.
W tym sezonie raczej nie będę miał takiego farta aby na początku trafić potrzebne moce, bo na początku i tak one nie będą dostępne dopiero póżniej będziemy na nie trafiać.
Początkowy progres postaci z tego sezonu nie da się powtórzyć w sezonie 31 - nie ma szans abym wbił tyle paragonów w tak krótkim czasie.
Oczywiście sezon będę robił, bo oryginalny sezon z tymi mocami to sobie o ile dobrze pamiętam, to sobie darowałem.

pozdtawiam

1 polubienie