Sezon 32: Eteryczne Wspomnienia – już dostępny

Sezon 32: Eteryczne Wspomnienia – już dostępny

Sezon 32 Diablo III rozpocznie się 12 lipca. Wyeliminujcie emisariuszy Piekła, używając potężnych premii z motywem sezonu i nie tylko.

Wyświetl cały artykuł

Bardzo mocny motyw i w przeciwieństwie do obecnego, który preferuje Necrusa to bronie eteryczne są motywem z którego skorzystają wszystkie postacie.
Nie wiem czy Eterale były gwarantowane z Króla Szkieletów ale każda a miałem zrobione wszystkie postacie to dostała Eterala właśnie z niego, czyli zaraz na samym początku dostajemy potężny boost dla postaci.

Komplet broni zebrałem tak więc nie będzie ciśnienia by biegać i je zbierać wszystkie teraz ale nie zrobiłem Strażnika, to sobie zrobię teraz dla ramki i peta którego nie mam.
Pamiętam że czarownica mi biegała wysoko te GRy i 140 to sobie normalnie farmiłem, tak że ją zrobię na pewno ale zacznę od Necruski, bo ma najlepszy set startowy, plus oczywiście DHacz dla najłatwiejszych podziemi i na pewno zrobię też mniszkę, bo w tym sezonie od razu ją wywaliłem i zrobiłem sobie drugą Nekromantkę.
Tak że zapowiada się kolejny bardzo fajny sezon i który pewnie będę grał długo tak jak ten obecny.

pozdro