Szczelina 1016. Raczej oBŁĘDNA SZCZELINA 1016

Co mam opowiedzieć o tym problemie ? Hmmm… Może zacznę od początku. Wyrzuciło mnie raz z normalnej szczeliny-ok. Wyrzuciło mnie na zleceniach no trudno. Wiadomo mogło mi się coś z kompem stać, może to coś u was, po prostu zabrałem się od mojej strony.Wykonałem wszystkie pomysły z forum -NIC!!! Postawiłem system na nowo - NIC!! D3 reinstal? NIIICCC! Najgorsze jest to że nie wyrzuca z lobby, tylko przy 95-99% riftów bądź questów. Ile straconych nerwów? Ile czasu poszło na marne? Widzę że macie to gdzieś, jak i graczy którym wciskacie “super porady” typu Ctrl+c Ctrl+v. Nic dziwnego że opinia Diablo i blizzarda jest coraz gorsza. Czy do końca S19 tak będzie? i jak zamierzacie wynagrodzić ludziom walczącym z crashem 1016 tą sytuację? Zastanówcie się bo nim się obejrzycie Wolcen wybuchnie i Diablo skończy jak Pompeje. :volcano: :skull:

2 polubienia

Mam podobne problemy co Ty tylko w mniejszej skali plus dodatkowe.
Diablo 3 jest źle z optymalizowane, gra ma ciągle problemy z fps, drobnymi frizami itp. Wymieniłem dysk na ssd postawiłem nowy win 10 , wymieniłem grafike ponad rok temu na geforce 1060 6 g najnowsze stery na starych też sprwadzałem. Dołożyłem dodatkową kość ramu czyli łącznie 16 g i dalej mam spadki w 4 osobowym party przy największej zadymie nawet do 13 klatek, najczęściej mam pomiedzy 37 a 60. Kiedy stoję w Tristram potrafią spadać klatki gdzie niema żadnych obliczeń a w tle nic nie pracuje.
Najlepsze jest to że Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands idzie w stałych 60 klatkach a w Wolcenie wszystko mam ustawione na full detale oprócz wygładzania krawędzi i też chodzi w 60 klatkach.
Kocham tą grę ale czasem to mi już ręce opadają.

Bobok troche dziwne bo ja mam tez gf1060 i gram na 2560x1440 (windowed mode) bez problemu. W opcjach video mam ustawione max foreground fps na 150. Gra smiga nawet w party. Tu jest potrzebny tez silny procesor, sama grafa to nie wszystko.

Procesor mam stary kupiłem go na premierę D3 ale jak wytłumaczyć że Wolcen chodzi jak żyleta i inne gry też nie są problematyczne a przy diablo wymięka.
Przecież ta gra będzie za chwile miała 8 lat i nowe gry chodzą a diablo nie za bardzo.

U mnie pc wygląda to tak :
Intel® Core™ i5-7500 CPU @ 3.40GHz
DDR4-2400 8gb
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 gb. Dodam jeszcze że postawione jest na MSI

Nabonid, ja podobny zestaw do Waszego, procek Core i7-7700, grafa 1060 OC, tyle że 3GB, dysk SSD i niestety na party 4-ro osobowej potrafi zaciąć że przez kilka sekund obraz stoi w miejscu, po staremu lagi jak cholera. I jak przytoczył Bobok, inne gry śmigają bez problemu. Acha net 80mb (jestem nawet solo na puszce oraz mam nie całe 100m po kablu do centralki). Z powyższych nie widzę problemu (system też świeży, nawet nie ma 2-óch m-cy) ale problemy z grą są.

Witam, u mnie to samo, po dłuższej przerwie w grze nie mogę się zalogować (kod 1016). Może jakaś niebieska ptaszyna zajmie się problemem?

Hej!

Jeśli chodzi o ten bląd zwykle skuteczne są te kroki:

  • uruchomienie Diablo w wersji 32 bitowej. W aplikacji Blizzard idź do ustawień gry Diablo 3, tam zaznacz “Uruchom klienta 32 bitowego”

  • jeśli jest zainstalowany program Razer Chroma, albo go tymczasowo odinstaluj albo sprawdź czy jest tam zapisany profil dla Diablo 3. Jeśli tak - usuń go. (Dotyczy to też innych programów które mogą zarządzać w jakikolwiek sposób dostępem do sieci)

  • odnawianie adresu IP https://eu.battle.net/support/pl/article/82450

Dodatkowo, polecamy ogólne wskazówki z tego poradnika:

Witam.
Mam ten sam problem co wszyscy szczelina 1016.Stosowałem wszystkie próby które tutaj podajecie i nic nie pomaga.Wygląda na to ze BŁĄD 1016 pojawił się z aktualizacją bo wcześniej nie miałem takich problemów, a gram w diablo 3 już ładnych parę lat.Albo technicy coś z tym zrobią albo diablo 3 straci graczy.Ładna mi zachęta do kupna diablo 4 które może też byc BŁĘDEM 1016 pozdrawiam

Czy problem z Razer Chroma został już rozwiązany?

jakieś rozwiązania problemu dla użytkownika Mac OS ?

U mnie problem z kodem 1016 zaczął się pojawiać od początku sezonu 20. Na poprzednim grałem bez najmniejszych problemów. Teraz zrobić jakąkolwiek szczeline to jest duże osiągnięcie. Dodam tylko (myślę, że to nie będzie zaskoczenie), że nic z zaproponowanych rozwiązań nie działa

Witam

90% szczelin wywala, problem mam od początku s20 poprzednie lata grania bez problemu. Spora grupa graczy ma z tym problem, dziwne że przez tak długi czas nikt z tym nic nie zrobił, totalna “olewka”.

Pozdrawiam